BOB ARUM POSTARA SIĘ ŚCIĄGNĄĆ GOŁOWKINA NA STACJĘ ESPN

Giennadij Gołowkin (38-1-1, 34 KO) po wypełnieniu kontraktu ze stacją HBO stał się łakomym kąskiem dla konkurencji, a gdy wczoraj okazało się, że HBO w ogóle kończy z boksem wraz z końcem roku, sytuacja uległa diametralnie zmianie. I w to wszystko próbuje się wstrzelić znakomity strateg, Bob Arum.

Szef stajni Top Rank zaproponował współpracę kazachskiemu królowi nokautu i występy na swoich galach pokazywanych przez ESPN. Na tej otwartej antenie można zobaczyć na przykład Wasyla Łomaczenkę czy Terence'a Crawforda.

- Todd duBoef będzie rozmawiał z promotorem Gołowkina, Tomem Loefflerem, o wszystkich możliwościach. Jesteśmy otwarci na pokazywanie walk innych promotorów. Tak na przykład będzie 2 lutego przyszłego roku, gdy pokażemy rewanż Kowaliowa z Alvarezem. Gołowkin mógłby występować na otwartych antenach ESPN bądź na ESPN Pay-Per-View - mówi Arum, który jest gotów podejść do trzeciej walki z "GGG" z Saulem Alvarezem (50-1-2, 34 KO), choć sam przyznaje, że akurat umowa z Canelo może być trudna do osiągnięcia.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 28-09-2018 10:26:48 
Jedyna szansa na uczciwą rywalizację GGG z Alvarezem jest wyciągnięcie go z Las Coruptos. Walkę można zrobić dla odmiany w Madison Square Garden w Nowym Jorku. Jeśli Canelobuterlo Alvaroids jest taki pewny siebie, niech opuści ciepły kurwidołek.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.