GROVES I SMITH W LIMICIE PRZED FINAŁEM WBSS

Zarówno George Groves (28-3, 20 KO) jak i Callum Smith (24-0, 17 KO) osiągnęli limit kategorii super średniej przed wielkim finałem turnieju World Boxing Super Series.

W stawce rozgrywanego jutro w Dżuddzie w Arabii Saudyjskiej finału - poza wielkimi pieniędzmi i statuetką Muhammada Alego, będzie należący go Grovesa tytuł mistrza świata federacji WBA. Champion wniósł na skalę 76,1 kilograma, natomiast challenger nieznacznie mniej - 75,9 kg.

- Jestem gotowy do akcji. Znudziło mnie już to całe gadanie, pora na walkę. Wierzę, że jestem lepszym i bardziej doświadczonym pięściarzem, dlatego wygram - stwierdził Groves.

- Mam szacunek dla rywala za jego osiągnięcia, ale powoli zaczyna wyglądać już na starszego pana. Miał przecież ciężką karierę i wiele trudnych walk. Uważam, że jestem młodszy, świeższy i dlatego odbiorę mu jego pas. Dobrze udało mi się zbić kilogramy i czuję się naprawdę mocny - ripostuje Smith.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MarshallMathers
Data: 27-09-2018 19:35:58 
Ale Smith jest wielki przy Grovesie..ciekawe ile jutro wniesie do ringu
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 27-09-2018 21:41:43 
Jeśli Groves po kontuzji dobrze sie przygtował to będzie easy fight dla niego
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 28-09-2018 12:09:37 
@up

Z Grovesem nie ma easy fights. Smith jeszcze nie walczył z takim gościem. Blisko remisu, ale ostatecznie stawiam na Grovesa na punkty.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.