BELLEW: USYK NIE MA GABARYTÓW NA JOSHUĘ

Tony Bellew (30-2-1, 20 KO) nie sądzi, aby jego najbliższy rywal Aleksander Usyk (15-0, 11 KO) był w stanie zagrozić Anthony'emu Joshui (22-0, 21 KO), jeśli zdecyduje się na przenosiny do wagi ciężkiej.

Obóz Ukraińca nie ukrywa, że po walce z Bellew, która odbędzie się 10 listopada w Manchesterze, będzie dążyć do konfrontacji z Joshuą.

- Myślę, że on nie ma gabarytów na Joshuę. Może ma styl, ale nie gabaryty. Joshua z każdą walką robi postępy, naprawdę uważam, że zbliża się do tego, by być pięściarzem kompletnym. Każdy kolejny pojedynek pokazuje, ile się nauczył - oznajmił Bellew.

- Usyk chciał ze mną walczyć w wadze ciężkiej. To kolejny zawodnik, który chciał wykorzystać grubaska, żeby się dobrać do Joshuy. Nie będzie jednak tak, jak on sobie to wymyślił - dodał.

Joshua następną walkę stoczy 13 kwietnia na stadionie Wembley w Londynie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: strzelacz
Data: 27-09-2018 15:03:33 
Joshua zrobilby dziure w glowie Usykowi ... Zrobić wagę ciężką nie jest trudno...ale mieć odporność na ciosy tak jak naturlany ciężki to już wogóle inna bajka... Wydaje mi się że Usyk mialby spore szanse z zawodnikami spoza top 5-10 klasyfikacji , ale do takiego Wildera , Tysona czy Joshuy nie wystarczy tylko pląsać po ringu , ale mieć przede wszystkim zasięg i umieć przyjać petardę która często przechodzi prezzz gardę na szczękę...
Moim zdaniem Usyk zmarnuje rekord ...
Adamek swojego czasu był uznawany za dobrego ciężkiego , jakieś pare lat po zmianie kategorii wagowej , niestety w walce o mistrzostwo z Witkiem świata wyglądał jak mały chłopiec przy ojcu .
Moim zdaniem to samo bedzie z Usykiem ... najpierw musialby pare lat robić wystrzymalosc przyzwyczajać organizm do wysiłku gościa powyzej 100-105 kilo .
 Autor komentarza: BOXER
Data: 27-09-2018 16:30:54 
Racja. Adamek byłby mega wielki jakby został wagę nizej.Miałby piękny rekord i karierę.
A tak w ciężkiej zrobił się przeciętny.
 Autor komentarza: Woolite
Data: 27-09-2018 18:23:56 
Nie ma nawet co tego porównywać do starcia Adamek-Klitscho? Bo idzie z tej samej wagi co Adamek? Na tym porównania się kończą. Joshua nie będzie 2x większy, jak Klitscho naprzeciwko Adamka. I wręcz przeciwnie, kolejne walki pokazują, że Joshua jest nie raz jak dziecko we mgle a nie co raz lepszy.
 Autor komentarza: strzelacz
Data: 27-09-2018 20:11:58 
@Woolite

Zobacz ile przyjął Joshua od Povietkina....przecież to bez porównania do kategorii niżej ....
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.