SHIELDS: CHARLO MA WSZYSTKO, BY ZRANIĆ I ZNOKAUTOWAĆ CANELO

Ronnie Shields to kolejny ekspert, który kręci nosem na oba werdykty walk Saula Alvareza (50-1-2, 34 KO) z Giennadijem Gołowkinem (38-1-1, 34 KO). Ten znany szkoleniowiec wierzy jednak, że trenowany przez niego Jermall Charlo (27-0, 21 KO) przełamie Canelo i pokona nowego mistrza WBC/WBA wagi średniej przed czasem.

28-latek z Teksasu pozostaje oficjalnym pretendentem dla Meksykanina z ramienia federacji WBC. I w przyszłym roku powinien skrzyżować rękawice z Alvarezem.

- Wiedziałem, że nie dadzą Gołowkinowi wygrać w Las Vegas i ten będzie musiał poszukać nokautu, by utrzymać swoje pasy. Nie można pokonać Canelo w Las Vegas inaczej niż przez nokaut. Przecież Mayweather wygrał przynajmniej dziesięć rund, a jedna sędzina i tak wyciągnęła z tego remis. Pierwszy pojedynek Gołowkin wygrał bez żadnych wątpliwości, a był remis. Rewanż był już równiejszy i można było wytypować remis, ale dali go Alvarezowi - mówi Shields.

- Wątpię, by obóz Canelo rwał się do walki z nami. Zobaczymy jaki nacisk będzie ze strony WBC na taki pojedynek. Jermall ma wszystko co trzeba, by zranić i znokautować Alvareza. Co prawda Saul nie był poważnie zraniony przez dwadzieścia cztery rundy z Gołowkinem, ale jak dotąd nigdy nie mierzył się z kimś tak mocno bijącym i tak silnym fizycznie jak Jermall - dodał uważany za jednego z najlepszych specjalistów w biznesie trener z Houston.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: WielkiBokser
Data: 25-09-2018 16:17:12 
lubie taie pitolenia trenerów "co by jabkby" a pozniej że "zawodnik walczył z kontuzja "
 Autor komentarza: strzelacz
Data: 25-09-2018 16:40:31 
@WielkiBokser

dokladnie ... Im wieceej gada pprzed walka , tym wiecej narzreka po walce . Jednak chcialbym zeby ktos w koncu rudemu pokazal ze decyzja nie wygra walk z najlepszymi .
 Autor komentarza: teanshin
Data: 25-09-2018 20:27:35 
Każdy może znokautować każdego bo to jest boks, z dostarczeniem tego nokautującego ciosu już gorzej. Rudy na deskach jeszcze nie leżał bo potrafi się adoptować do stylu przeciwnika, po prostu za dobry jest na to żeby dać się łatwo zaskoczyć.
 Autor komentarza: Callisto
Data: 25-09-2018 22:28:11 
Niestety zawodnik Shieldsa nie ma jednego najważniejszego atutu a mianowicie nafukanego Oskarka trzymającego w kieszeni sędziów i federacje.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.