TRENER JOSHUY: TO BYŁO DOBRE DOŚWIADCZENIE

Rob McCracken, szkoleniowiec Anthony'ego Joshuy (22-0, 21 KO), cieszy się, że Aleksander Powietkin (34-2, 24 KO) postawił opór jego zawodnikowi. Podkreśla, że takie walki stanowią cenną naukę.

- Kiedy Anthony zaczął wyprzedzać jego ciosy i uruchamiać nogi, albo uruchamiać nogi, a potem uderzać, obraz walki całkowicie się zmienił. Na tym poziomie zawsze będziesz coś przyjmować. Powietkin to bardzo dobrze wyszkolony zawodnik, ale Anthony zaczął go spowalniać ciosami na tułów i nokaut był tylko kwestią czasu. To był w każdym razie dobry rywal i dobre doświadczenie. Nic by to nie dało, gdyby zmiatał kolejnych rywali z ringu. Trzeba się uczyć. Następnym razem Anthony będzie się trochę lepiej bronić. To była na pewno dobra nauczka - powiedział trener Anglika.

Joshua zastopował Powietkina w siódmej rundzie sobotniej walki na Wembley. Kolejny pojedynek stoczy 13 kwietnia na tym samym stadionie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 23-09-2018 12:31:32 
W komentarzach coś gadali o złamanym nosie. To prawda? Niczego nie znalazłem na ten temat.
 Autor komentarza: WielkiBokser
Data: 23-09-2018 12:46:57 
nie było bumboja na gali ?
 Autor komentarza: MLJ
Data: 23-09-2018 12:51:03 
Nie było bo na gali był Povietkin. A na samo nazwisko Saszy, Wilder odruchowo zamawia samolot powrotny..
 Autor komentarza: teanshin
Data: 23-09-2018 16:33:15 
AJ zastosował taktykę Kliczki, prawa przy brodzie i swobodnie zwisająca lewa ręka. Povetkinowi przypomniał się horror z przed 5 lat i sobie pomyślał że jak nie będzie atakował to Joshua będzie się na nim wieszał jak pled na koniu.
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 23-09-2018 21:12:58 
KOLEGO WYŻEJ TU SIE ZGODZĘ WOGLE jOSHUA TO BY POWIEDZIAŁ PRZYPOMINA WAŁADA SYLWETKĄ MUSKULATRĄ NOKATUJĄCYM CIOSEM CHOĆ PRCA NÓG TO NIE MA TAKIEJ JAK WŁADMIR ALE POTRAFI I NIE BOI SIĘ WALCZYĆ W PÓŁDYSTNSIE 28 LAT A JUŻ NA ROZKŁADZIE TAKICH ŚWIETYCH FIGHTERÓW JAK WŁADIMIR,pOVIETKIN PARKER JUŻ TERAZ JEST DOŚWIADCOZNYM FIGHTEREM.
 Autor komentarza: Apprentice
Data: 24-09-2018 01:18:21 
Brytole nie zauważają jak sami przechodzą na niemiecką stronę; punktacja do przerwania to był sam w sobie nokaut; co do meritum czekam na któregoś sprawnego dryblasa bo od Kliczki Joshua mierzył się wyłącznie z mniejszymi od siebie (za wyjątkiem miękkiego drugoligowego Breazela) Tacamami, Powietkinami itd.; tak więc podsumowując - dobieranie bezpiecznych opcji albo stary albo mały albo jedno i drugie + załatwianie sędziowania + jazda pr-owa na brytyjskim hypie to strategia Hearna - jak AJ zawalczy z dwie walki z zawodnikami pokroju Wilder, Fury albo choćby z którymś z młodych dużych ciężkich wtedy się okaże a nie daję mu dużych szans na przetrwanie
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.