NUDY! OKOLIE WYGRYWA, ALE WALKA DO ZAPOMNIENIA!

Nudy! W jednej z najgorszych walk ostatniego roku Lawrence Okolie (10-0, 7 KO) pokonał Matty'ego Askina (23-4-1, 15 KO), odbierając mu pas mistrza Wielkiej Brytanii wagi junior ciężkiej. Kto nie oglądał, niech broń Boże nie czeka na powtórkę.

To był boks w najgorszym możliwym wydaniu. Obrońca tytułu przez pierwsze trzy rundy szedł do przodu, ale w ogóle nie wyprowadzał ciosów. Gdy od czwartej zaczął kilka na rundę wyprowadzać, Okolie panicznie klinczował przy każdej okazji. Za faule został ukarany aż trzema ostrzeżeniami - w piątej, ósmej i jedenastej odsłonie. Gdyby pojedynek potrwał nieco dłużej, sędzia z pewnością zdyskwalifikowałby go.

A tak udało się dowieźć wygraną do końca. Sędziowie mieli na swoich kartach przewagę Okolie 116:110, 114:112 i 114:113.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Pawel1722
Data: 22-09-2018 22:18:55 
Nie chcę tu fali hejtu, ale jestem zagorzałym kibicem boksu i lubię fajne walki, wiem też jak smakuje boks od środka, miałem z nim dłuższą styczność, chociaż był tylko częścią mojej sztuki walki, ale patrzenie na tych najlepszych jest naprawdę fajne, ale ten pokrak to jest "bokser" którego nie chcę oglądać nigdy w życiu, może i trochę umie, ale to tyle, nic dobrego o nim nie można powiedzieć, fauluje, nudzi, klinczuje, to obraza dla tego pięknego sportu jakim jest boks :)
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 22-09-2018 22:21:45 
Jak Hearn chce tak dalej promować boks to z każdą galą coraz mniej ludzi będzie przychodzić. Druga po kolei walka Okolie która jest gównem. Rzadko zgadzam sie z redakcją odnośnie opisu walk ale tu przyznaje całkowitą rację, ta walka to katastrofa juz walki w łomży dużo lepsze. Pokazywanie tego gówna na tak dużej ważnej walce to jakieś nieporozumienie. Tutaj zamiast gaż powinna być kara finansowa dla obydwu za kaleczenie tego pieknego sportu. Jeden i drugi nie zasługują wogóle na miano zawodowego pieściarza.
 Autor komentarza: leon84
Data: 22-09-2018 22:26:09 
Z Chamberleinem było to samo.Okolie to jakiś upośledzony kmiot.Już z Chamberleinem powinien zostać zdyskwalifikowany ale kumpel Joshui i plecy Hearna nie pozwolą mu zrobić krzywdy
 Autor komentarza: MLJ
Data: 22-09-2018 23:00:38 
Leon84
Dokładnie. Walka z Chamberlainem to była męka dla oczu, myślałem że gorzej się nie da, a jednak..
Co sie z tym pieściarzem stało nie wiadomo, poczatek kariery miał naprawdę obiecujący..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.