KUZMIN ZASTOPOWAŁ KONTUZJOWANEGO PRICE'A

Siergiej Kuzmin (13-0, 10 KO) zdobył interkontynentalny pas WBA wagi ciężkiej, pokonując przed momentem podczas gali Joshua vs Powietkin w Londynie Davida Price'a (22-6, 18 KO).

Olbrzym z Liverpoolu zaczął dobrze, wykorzystują lepszy zasięg ramion. Nacierający za podwójną gardą Rosjanin od drugiej rundy coraz mocniej go jednak spychał do odwrotu.

W połowie trzeciego starcia Price złapał przeciwnika kontrą bezpośrednim prawym. Od razu rzucił się z kolejnymi ciosami i Kuzmin przez moment był w tarapatach, lecz sprytnie sklinczował i oddalił od siebie niebezpieczeństwo. Po przerwie Kuzmin coraz częściej przechodził do półdystansu, a z bliska krótkimi sierpami zyskiwał przewagę.

Nieoczekiwanie David nie wyszedł do piątej rundy. Okazało się, że na początku czwartego starcia zerwał prawy biceps. Bolesna kontuzja sprawiła, że nie był w stanie podjąć rękawicy i zrezygnował z dalszej rywalizacji.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Callisto
Data: 22-09-2018 20:39:29 
Moze nadszedl szas by Price zszedl ze sceny i odstapil sowje miejsce synowi. Jesli go nie ma to Ajtuj pewnie chetnie by mu dziecko zrobil.
 Autor komentarza: psychox
Data: 22-09-2018 21:01:18 
KSW przyjmie go z otwartymi ramionami,
 Autor komentarza: puncher48
Data: 22-09-2018 21:09:04 
Tym razem ceną(Price-ale żadna to surprise) kolejnego występu Dawida w ringu był zerwany biceps, ale to i tak lepiej niż standardowy restart systemu w jego wykonaniu. Anglik nigdy nie pokona Goliata którym jest jego delikatna psychika z papierową szczęką w tle, a zapowiadał się tak dobrze...
 Autor komentarza: teanshin
Data: 23-09-2018 00:12:21 
Czyli tym razem Price rozsypał się zanim przeciwnik zafundował mu KO. Taka opcja chyba lepsza. Czas zbierać zabawki...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.