HEARN: JOSHUA BYŁBY IDIOTĄ, GDYBY BYŁ NIEOSTROŻNY

Promotor Anthony'ego Joshuy (21-0, 20 KO) podkreśla, że Anglik musi być bardzo czujny w pojedynku z Aleksandrem Powietkinem (34-1, 24 KO), do którego dojdzie dziś wieczorem na stadionie Wembley w Londynie.

- Z Powietkinem nie można być nieostrożnym. Jeśli taki będziesz, to oznacza to, że jesteś idiotą. Ale jednocześnie Joshua musi być ostry, musi mieć świadomość tego, że może zranić Powietkina. Musi być mądry, ale jednocześnie bezwzględny. On ciągle to w sobie ma, ale dzisiaj boksuje w sposób bardziej inteligentny, jest po prostu lepszym bokserem. Może wszystko, bo jest najlepszym zawodnikiem wagi ciężkiej na świecie - powiedział Eddie Hearn.

Transmisja z gali na Wembley od 23:05 na TVP1 i TVP Sport.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: polishqciape
Data: 22-09-2018 14:32:43 
ok. dzięki edi.
 Autor komentarza: MODM
Data: 22-09-2018 16:07:16 
Nie chcę siać fermentu ale co się stało z nieskazitelnie piękną twarzą Ediego . Jakieś syfy / blizny nie wiem co to . Bardzo stracił w moich oczach
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 22-09-2018 16:43:36 
Trochę nie rozumiem tej powszechnej pewności że Sasza nie ma szans w tym starciu. Sam dałbym mu te 30 a może i 35 procent z urzędu. Rozumiem że Aleksander ma już swój wiek plus Wilderwada zepsuła mu mocno ostatni okres świetności kariery ale to nadal nigdy niezastopowany facet z wyśmienitą techniką i mocnym ciosem. Rozumiem że ostatnio wyglądał na mniejszego kilera i zranił go Price ale nie znaczy to że Powietkin to małe zagrożenie. Nawet dla AJ.
Price zranić to akurat mógłby zapewne każdego bo mimo oczywistych wad wykluczajacych go z czołówki cios facet ma bardzo destrukcyjny zaś ostatni brak nokautow na każdym nie oznacza że Powietkin już nie potrafi ranić.

Dużo zależy od tego jak będzie chciał to AJ rozwiązać. Facet lubi a przynajmniej lubił się pobić i poryzykowac a dodatkowo może być napędzany do takich zagrań ocena walki z Parkerem która zabrała mu magiczne 100 procent w tabelce Ko. Sasza może mieć parę okazji. Poza tym to AJ owi z Parkerem te zrywy wychodziły słabo i stąd chyba bardziej bezpieczny boks. Jak wyłączy myślenie w ringu z Saszą może być ciekawie.

Oczywiście AJ to faworyt tego starcia. To nr 1 i stać go na naprawdę wiele. Z nikim nie będzie underdogiem ale ryzyko na tym poziomie jest już wysokie. Tym bardziej że Aleksander potrafi szybko ukarać błąd przeciwnika. Spodziewam się trochę trudniejszej walki i nie zdziwił bym się jakoś monstrualnie gdyby było 12 rund z deskami po drodze.
Zobaczymy też ile ambicji zostało w Saszy i jak ciosy AJ-A na jej poziom będą wpływać
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.