JOSHUA I POWIETKIN PODKRĘCAJĄ ATMOSFERĘ NA GODZINY PRZED WALKĄ

- Tej walce towarzyszy ogromna presja - mówi Anthony Joshua (21-0, 20 KO). - Ja nie czuję żadnej presji - twierdzi z kolei jego rywal, Aleksander Powietkin (34-1, 24 KO). Hitowa walka w wadze ciężkiej już dziś późnym wieczorem!

- Wyjdę i znajdę jakiś sposób na kolejne zwycięstwo. Pali się we mnie ogień, a to bardzo ważne. Obaj mamy wielkie serce do walki, co pokazaliśmy w konfrontacji z Kliczką. Ten, który z nas okaże się twardszy, wygra ten pojedynek - mówi Joshua. W podobnym tonie wypowiada się również jego trener.

- Powietkin to inny, z pewnością wyższy poziom niż Parker czy Takam. To inna półka, ścisła czołówka - stwierdził Robert McCracken.

- Joshua to jeden z najsilniejszych fizycznie zawodników świata, ale nie będzie silniejszy ode mnie. Moim problemem w walce z Kliczką był fakt, że wtedy odstawałem od niego jeśli chodzi o siłę. Tu nie będzie takiej dysproporcji. Dziś jestem już znacznie mocniejszy. Wydaje mi się, że jestem obecnie w życiowej formie. Mam co prawda trzydzieści dziewięć lat, ale czuję się jak 25-latek. To jedna z ostatnich szans, więc będzie to bardzo ważny występ dla przyszłości mojej kariery. Dam z siebie wszystko - zapowiada rosyjski pretendent, niegdyś posiadacz tytułu WBA Regular.

- Jeżeli poślizgnę się na bananie, nie zamierzam leżeć i czekać do dziesięciu. Podniosę się i zrobię swoje. Jestem dużym, silnym gościem, który wie jak boksować. I to ja jestem numerem jeden na świecie - ripostuje zmotywowany AJ.

- Nastawiam się na jego siłę oraz szybkość, jednak wniosłem świetną wagę. Sto kilogramów to dla mnie idealna waga, czuję się znakomicie. Pozostaję zrelaksowany i czekam na walkę. Nie będę się bawił w żadne zapowiadanie wyników, mogę za to obiecać wszystkim bardzo dobre widowisko - zakończył Powietkin.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: astarte
Data: 22-09-2018 08:45:18 
cholera, a u mnie firmowa impreza dzis i nie zalapie sie na walke.. :-/

chyba, ze sie zerwe po 2h xd

tak czy inaczej milego i emocjonujacego wieczoru panowie! ;-)
 Autor komentarza: puncher48
Data: 22-09-2018 08:55:48 
Joshua to kasa,siła młodość, no może gdyby Powietkin miał te 5 lat mniej, a tak, to Anthony powinien Aleksandra skończyć w końcowych rundach.
 Autor komentarza: chelmik92
Data: 22-09-2018 09:09:05 
Trudna walka dla obydwu , faworyt AJ ale przeciwnik świetny , może nawet poziom ten sam co Wilder , fajny wieczór się szykuje :)
 Autor komentarza: rossonero10
Data: 22-09-2018 09:20:57 
Już nie mogę się doczekać,bilet gotowy,za 7 godzin ruszamy na Wembley
 Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 22-09-2018 09:55:56 
Astarte
"cholera, a u mnie firmowa impreza dzis i nie zalapie sie na walke.."

Ja takich imprez mialem z 50 i na zadnej nie bylem. Pamietaj-w pracy nie ma kolegow. Dzisiaj pracujesz tu,jutro tam. To sa tylko ludzie z ktorymi pracujesz, a nie przyjaciele czy kumple.

Co do walki to Powietkin juz za stary i bez koksu, bo go non stop sprawdzali. To nie sa rowne szanse z mlodym nakoksowanym gladiatorem.
 Autor komentarza: kodkod3
Data: 22-09-2018 10:02:33 
Trzymam kciuki za Saszkę! Mam nadzieję, że coś mu wejdzie czysto, będzie liczenie i dokończy sprawę w 4 lub 5 rundzie.

Nie lubię takich produktów marketingowych jak AJ, oczywiście nie ujmując mu umiejętności.
 Autor komentarza: lennox41
Data: 22-09-2018 10:18:47 
Ja uważam, że Povietkin jest technicznie lepszy od Joshuy, ze swoim wzrostem musi walczyć w półdystansie, jak kiedyś Tyson. Jak wejdzie w półdystans i uda mu się trafić czysto to będzie ciekawie, nie mogę się doczekać.
 Autor komentarza: gluton
Data: 22-09-2018 11:16:30 
Zobaczymy czy sędzia będzie chronił AJ tak jak z Parkerem. Półdystans moze być ciekawy.
Trzymam kciuki za Povietkina.
Super walka!!!
 Autor komentarza: chelmik92
Data: 22-09-2018 12:22:34 
gluton. Po to jest sędzia żeby reagował gdy jest taka potrzeba, z Takamem walka do jednej mordy , szkoda zdrowia by taki pojedynek kontynuowac , Parker nie pokazał serca i nie miał prawa wygrać choćby klinczowali przez 12 rund i tak by nic to nie dało bo był dużo gorszy , sędzia musi reagować gdy narożnik nie dba o zdrowie swojego zawodnika , w Usa Walke by przerwał lekarz. , Parker się bał ,,bić" tak jak z whitem więc przegrał i gdyby się otworzył to by zakiczyl deski , proste , sędzia nie może nie reagować gdy jeden z zawodników zbiera manto przez pol godziny , a to jak nazywacia angielskie poddanie to normalna reakcja sędziego a nie czekanie az gosc padnie nieprzytomny , bo boks to sport walki ale jednostronne bicie to już nie jest sport bo po cos ten sędzia jest i musi reagować żeby chronić zdrowie zawodnika a nie czekac aż go ten drugi rozbije na kwasne jabłko , jest nokayt serią cisów, pojedynczym ciosem i rozbijanie az przeciwnik wymieknie , Takam miał serce i durny narożnik więc dobrze że chociaż sędzia miał rozum , i mam nadzieję że sobie wyobrażasz w takiej samej sytuacji gdyby to był twój syn albo brat , sam byś pierwszy rzucił ręcznik bo byś widział że szkoda Ci swojego ale jak obcy to niech go leją aż straci nas tyle zdrowia żeby go musieli reanimowac bo przecież AJ inaczej okaże się być ciota , zastanów się co piszesz a nie pieprzysz głupoty bo tak Ci sięw małej głowie wymyślilo
 Autor komentarza: wiegro9923
Data: 22-09-2018 12:51:31 
Powietkin znokautuje AJ to chytry lis dostal nauczke od Kliczki i wycagnolz tego wnioski
 Autor komentarza: PiotrekInzaghi
Data: 22-09-2018 14:08:57 
Ja też mam nadzieję, że sędzia pozwoli Powietkinowi na walkę w półdystansie i nie wywinie mu angielskiego przerwania. Obawiam się jednak, że będzie dokładnie odwrotnie, bo nikomu prócz samego Saszy nie jest na rękę detronizacja. Do kolegi chelmik98: szanuję troskę o zdrowie pięściarzy i też uważam większość sędziowskich przerwań na stojaka za dobre decyzje. Uważam jednak, że walki mistrzowskie powinny się w tej materii nieco różnić. Przyzwolenie na to, by dany zawodnik miał okazję by zademonstrować hart ducha i zdolność do odwrócenia losów niekorzystnie układającej się walki, powinno być znacznie większe niż gdy prospekt obija kelnera z tancbudy za psi grosz. Niezależnie od wyniku, chciałbym nie pamiętać, że ktoś tę walkę sędziował.
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 22-09-2018 22:53:20 
Piotek inzaghi ja ci powiem tak co do przerwań [przedwcześnych walk czy za pózno

to dawniej facet był nie tyle co zamroczony co znokutowany i sedzia jeszcze nie przerywał walki i potem był ciężkie ko np takim przykładem jest walka Lebiedeva z Roy gdzie roy półprzytomny opiera się liny a sedzia nie przerywał walki i Lebiedev noktuje ciężko Roya.

np Walka Gołoty z Bowem to jakby walka była w Niemczech to jak był zamroczony Bowe to Miemczech by przerwali

co do przedwczesnych to zdecydowanie za wcześniej przerwali walke Dimitrenko to był stronnincze przerwanie walki sedziowanie po d Jennnigsa


Mimo wszystko lepiej zakończyć wcześniej niż zapózno a sedzia ma sekundę na podjecie decyzji.


Mnie zaimponował sedzia wali Dorticos - Kalenga jak Dorticos trafi petardą kalenge praktycznie go znokutował i sedzia w odpowiednim momencie przerywa słusznie walkę!!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.