CO ZA WOJNA! JONAK ZWYCIĘSKI W WALCE WIECZORU JSW BOXING NIGHT

Po bardzo ciężkiej i emocjonującej walce Damian Jonak (41-0-1, 21 KO) dopisuje 41. zwycięstwo do swojego dorobku pokonując Sherzoda Husanowa (21-1,1, 9 KO).

Organizatorzy (jak i sam Damian wybierając tak wymagającego rywala) zrobili świetną robotę podczas matchmakingu na walkę wieczoru gali w JSW Boxing Night, emocje sięgały zenitu od pierwszej do ostatniej sekundy walki.

Damian zaczał walkę bardzo mocno. Skracał dystans, bo to po stronie rywala była przewaga zasięgu i składał bardzo silne kombinacje. Rywal na początku wydawał się niewzruszony i równie mocno odpowiadał.

W drugiej rundzie Jonak przeżywał pierwszy kryzys, zebrał kilka naprawdę mocnych ciosów i na domiar wszystkiego jeszcze wdał się w ostrą wymianę, wtedy kibice Polaka na pewno zamarli, doświadczenie i charakter pozwoliły mu jednak przetrwać, za takie postępowanie dostał też reprymendę od trenera.

W późniejszej fazie walki Husanow coraz mocniej odczuwał ciosy Jonaka, co poskutkowało też rozcięciem łuku brwiowego, duma nie pozwoliła mu jednak zwolnić tempa i w dalszym ciągu odpowiadał i atakował naszego rodaka często korzystając ze swojej przewagi zasięgu.

Ostatnie rundy to już wojna na wyniszczenie, panowie ruszyli na siebie nie kalkulując kompletnie niczego, na hali wśród kibiców zapanowała wrzawa. W ringu nieustanna wymiana niczym w walce Chisora - Takam, w której panowie nie szczędzili sobie prawdziwych bomb. Do ostatniej sekundy bez cienia przesady miało się wrażenie, że jeszcze któryś z nich może zapoznać się z deskami.

Tak się jednak nie stało, obaj bardzo zmęczeni zakończyli walkę i zmuszeni byli do oddania werdyktu w ręce sędziów, ci punktowali zgodnie na korzyść Włoszczowianina.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: RobertoW
Data: 22-09-2018 00:25:36 
Co za dzik, teraz już wiem, czemu Piękniś wraca z emerytury :) drży przed Polskim niszczycielem, który może pobić jego rekord buhahahaha.
 Autor komentarza: strzelacz
Data: 22-09-2018 00:26:55 
i 41-0 w rekorrdzee ^_^ , moze to nie bylo mistrzostwo Europy , ale dobra walka :) Trzrena przyznac ze Jonak wygral 4 ostatnie starcia dosyc wwyraznie ...
 Autor komentarza: leon84
Data: 22-09-2018 00:44:35 
Trzeba przyznać walka świetna.Jonak w niezłej formie choć z poczatku przyznam myslalem że Chusanow go przełamie.Ciekaw jestem z kim w listopadzie...No to jutro czekam na Szeremete i Stępnia
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 22-09-2018 00:47:59 
smiej sie smiej ale jonak jeszcze z 1 wygrana i moze dostac porzadnego cashshota
 Autor komentarza: Damixxx
Data: 22-09-2018 01:03:42 
Jonak ma świetny rekord do sprzedania w usa lub uk.
 Autor komentarza: Tharivol
Data: 22-09-2018 13:28:07 
Nie nabijam się z Jonaka, bo ma serducho większe niż Dymitrienko, Szpilka i Scott razem wzięci!
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 22-09-2018 16:24:54 
Gdyby poważnie pomyślał o boksie to by pobił rekord Floyda na jakiś leszczach. A potem skok na kasę bo z takim rekordem nikt obok niego spokojnie nie przejdzie. No i fajnie, tego mu życzę.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.