BODZIOCH DEMOMLUJE RYWALA W WALCE OTWARCIA JSW BOXING NIGHT

Podopieczny Pawła Kłaka swój debiut może zdecydowanie zaliczyć do udanych. Kamil Bodzioch (1-0, 1 KO) znokautował swojego rywala Hrvoje Bozinovica (2-17, 0 KO) w 3 rundzie.

Na pewno było widać nerwowość w boksie Kamila, nie ma jednak co się dziwić, w końcu debiut na zawodowym ringu niesie za sobą potężny ładunek emocji.

Kamil mądrze dostrzegał luki w obronie przeciwnika i uderzał tam, gdzie miał na to miejsce, brakowało jednak czucia dystansu i dokładniejszych uderzeń, jednak uważnie słuchał uwag narożnika co pozwoliło mu odnieść efektowne zwycięstwo przez nokaut po uprzednim 3 krotnym położeniu Bozinovica na deski.

Rywal nie był z najwyższej półki, ale to jest logiczne, bardzo słaby technicznie i kiepsko przygotowany kondycyjnie, już w 3 rundzie dopadł go kryzys tlenowy, co wykorzystał Kamil mocno atakując i dopisując pierwsze zwycięstwo i pierwszy nokaut do swojego rekordu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 21-09-2018 20:24:01 
Długo się z nim bawił.
 Autor komentarza: ktosik
Data: 21-09-2018 21:04:27 
Bodzioch to będzie tytan wagi ciężkiej, pięknie pokonał tego gościa w majtkach !
 Autor komentarza: KalarCz
Data: 21-09-2018 21:14:17 
redakcja widzę ostro promuje ostatnio tego chłopaka, ale niestety stwierdzam że zdjęcie powyżej pokazuje że ma on ciało informatyka a nie sportowca, jak nie przyłoży się do treningów i nie poprawi siły fizycznej to na groźnej twarzy i poprawnej technice za daleko nie zajedzie
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.