WILDER-FURY: W PONIEDZIAŁEK POCZĄTEK PROMOCJI WALKI?

W środowisku pojawiła się informacja, jakoby planowany rewanż Mayweathera z Pacquiao miał przesunąć walkę Tysona Fury'ego (27-0, 19 KO) z Deontayem Wilderem (40-0, 39 KO) na przyszły rok. Ale promujący Anglika Frank Warren ma inne wiadomości dla kibiców boksu. Znacznie lepsze.

Pojedynek aktualnego mistrza WBC wagi ciężkiej z dawnym championem WBA/WBO/IBF - według nieoficjalnych informacji, miałby się odbyć w pierwszych trzech weekendach grudnia (1,8 bądź 15), ale najgłośniej było o dacie 1 grudnia. Warren nie zdradza szczegółów, mówi za to o starcie promocji walki i światowym tour.

- Mówiłem wam, że ta walka dojdzie do skutku i tak będzie. W poniedziałek Wilder pojawi się w Londynie i rozpoczniemy promocję walki. To będzie początek tour reklamującego to wydarzenie. Najpierw Londyn, a potem Nowy Jork i Los Angeles. Mamy jeden problem, w którym mieście zrobić tę walkę. Ale to bardzo miły problem, bo chodzi o to, kto da najwięcej pieniędzy - przyznał szef stajni Queensberry Promotions.

- Pracujemy teraz jedynie nad obsadą sędziowską. Bo gdy na przykład pojedzie się do Las Vegas, tamtejsza Komisja Sportowa chce swoich sędziów, a my tego nie chcemy. Nam zależy na tym, by walkę punktowali arbitrzy jak najbardziej neutralni. I zatwierdzeni przez oba obozy. To nasze jedyne zmartwienie - dodał Warren.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 18-09-2018 10:44:38 
Po co neutralni sędziowie panie Warren ?,
Przecież Fury nokautuje buma Wildera jak szumnie zapowiadał..
 Autor komentarza: ShannonBriggs
Data: 18-09-2018 12:22:39 
MLJ

Bo oprócz sędziów punktujących masz też jednego ringowego który może zmienić przebieg walki na jednego, bądź drugiego. Na przykład Luis Pabon który pozwalał Kliczce przeklinczować ponad 20 min walki z Povietkinem. Albo pan który nie widział ciosów od pasa w dół w walce Kovalev-Ward. Zresztą nawet w walce Wilder-Ortiz sędzia ringowy ingerował w długość przerw.
 Autor komentarza: ShannonBriggs
Data: 18-09-2018 12:23:36 
Także szacunek dla Team Fury, że tak kompleksowo przygotowują się do walki.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 18-09-2018 12:28:46 
"Bo gdy na przykład pojedzie się do Las Vegas, tamtejsza Komisja Sportowa chce swoich sędziów, a my tego nie chcemy" widać, że mają swoje przemyślenia po obejrzeniu walki GGG vs Canelo.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 18-09-2018 12:44:03 
Shannon
O ringowym Warren nawet nie wspomniał, ale wiem o co Ci chodzi..
 Autor komentarza: puncher48
Data: 18-09-2018 19:12:38 
Fury w formie ogrywa Wilder'a jak dziecko, bo ten w ringu to bardziej techniczny Pinokio, aniżeli pięściarz z krwi kości, ale w jakiej dyspozycji tak naprawdę jest Brytyjczyk, no i ten ten prawy sierpowy plus układ wiatraków Amerykanina...no sami wiecie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.