BYŁY TRENER TYSONA: CANELO WYGLĄDA TERAZ INACZEJ, TO BYŁ DOPING

Teddy Atlas zawsze znany był z ostrego języka i krewkiego temperamentu. Gdy młody Mike Tyson w wieku szesnastu lat i klepnął w pośladki siostrzenicę trenera, ten przystawił mu broń do głowy. I w swoich ocenach pozostaje również bezkompromisowy, za co jest przez niektórych uwielbiany, przez innych natomiast krytykowany. Tym razem Atlas wziął pod lupę wiosenną aferę dopingową Saula Alvareza (49-1-2, 34 KO).

Sławny Canelo już w sobotę wyjdzie do rewanżu z Giennadijem Gołowkinem (38-0-1, 34 KO) za zeszłoroczny remis. Ich drugie starcie miało się już odbyć na początku maja, lecz dwie wyrywkowe kontrole wykazały w organizmie Meksykanina niedozwolone środki wspomagające. Ten tłumaczył się potem zatrutym mięsem, ale nie wszyscy, a w zasadzie mało kto, wierzy w tą wersję. Nie wierzy również sławny szkoleniowiec, obecnie analityk ESPN.

- Po tym wszystkim, czego się dowiedzieliśmy, moim zdaniem Alvarez był na dopingu. Zresztą zobaczcie na niego teraz, wygląda przecież inaczej - stwierdził Atlas.

Transmisję z gali w Las Vegas w nocy z soboty na niedzielę przeprowadzi TVP Sport i TVP 1.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 13-09-2018 18:03:14 
Przecież to jest oczywiste że był na dopingu..Zatrute mięso?..To bajki dla dzieci..
 Autor komentarza: MICHAELMOORER
Data: 13-09-2018 18:09:31 
Atlas to świr. Nie wiedziałem , że przystawił Tysonowi giwere do łba czy to może plota?
 Autor komentarza: MLJ
Data: 13-09-2018 18:30:31 
Alvarez był od wielu lat na dopingu. A jak chciano go przebadać to się "obrażał" i schodził z wagą.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 13-09-2018 18:32:50 
up
Widać słabo orientujesz się w historycznych bokserskich ciekawostkach, tym bardziej historii Tysona. Po tym jak mu przystawił klamkę DaMato wywalił Atlasa a sam Tyson o ile dobrze pamiętam zwiał i długo go nie mogli znaleźć. Dlatego Atlas był jednym z niewielu którzy wierzyli że Tyson był w stanie zgwałcić i za to pójść do pierdla.

Co do Rudego to wiadomo że się wspomagał i dał się złapać ale że jest w Meksyku bohaterem narodowym to szybko ugotowali historyjkę o mięsie. Aby uciszyć kibiców dali mu pół roku zawieszenie co na tym poziome profesjonalizmu było ośmieszeniem się komisji bokserskich. Zdjęcia z przed pierwszej walki i te teraz mówią wszystko. Tylko idiota może mierzyć w te bajki o mięsie.
 Autor komentarza: UshiroTobi
Data: 13-09-2018 19:49:27 
Ponoć nie tylko przystawil broń do głowy Mik'a ale nawet strzelił mu nad głową
 Autor komentarza: gerlach
Data: 13-09-2018 21:51:06 
Sa jakies foty "nowego Canelo"? Schudl?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.