GOŁOWKIN W SOBOTĘ WYPEŁNI KONTRAKT Z HBO - CO DALEJ?

Giennadij Gołowkin (38-0-1, 34 KO) zadebiutował na antenie HBO sześć lat temu, pokonując przed czasem naszego Grześka Proksę. Potem na stałe zagościł już w tej telewizji.

Kazach w najbliższą sobotę na ringu w T-Mobile Arena w Las Vegas wyjdzie do rewanżu z Saulem Alvarezem (49-1-2, 34 KO), by zmazać jedyną plamę ze swojego rekordu, czyli zeszłoroczny remis. "GGG" podkreśla, że powoli zaczyna myśleć o swojej przyszłości, wszak w kwietniu skończył już trzydzieści sześć lat. Ten pojedynek rzeczywiście może zdecydować o jego przyszłości.

Kiedy zostanie ogłoszony werdykt, Gołowkinowi skończy się długoterminowa umowa z telewizją HBO. Do tej pory zdążył już zaboksować czternastokrotnie na antenie tej stacji.

BRUTALNY GOŁOWKIN. 'SPARINGPARTNERZY PADAJĄ JAK MUCHY' >>>

Jeśli mistrz WBA i WBC wygra, być może przeniesie się gdzie indziej. Bo przecież najciekawsi zawodnicy poza Canelo, którzy jeszcze nie mierzyli się z Gołowkinem, boksują na galach z cyklu PBC, czyli na Showtime, Fox i ESPN. Przed Giennadijem bardzo trudne zadanie, ale jeśli wygra, będzie miał ból głowy, jakie podjąć następne kroki...

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: pavlus
Data: 12-09-2018 10:32:46 
Wszystko zależy od wyniku. Zresztą już nie powinien niczym długim się wiązać, bo niebawem emerytura.
 Autor komentarza: MarshallMathers
Data: 12-09-2018 11:09:36 
Eddie się nim zapewne zainteresuje
 Autor komentarza: Meehaw
Data: 12-09-2018 13:23:34 
MarshallMathers,

ma jeszcze pojedynek z Saundersem do zrobienia i może emerytować albo odcinać kupony. Jeszcze z 10 milionów zielonych jest to wzięcią z ulicy.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.