O'SULLIVAN: LEMIEUX JEST JUŻ ROZBITY, TO BĘDZIE ŁATWA WALKA

W najbliższą sobotę oczy całego bokserskiego świata będą skierowane na potyczkę Saula Alvareza z Giennadijem Gołowkinem, jednak w Las Vegas dojdzie także do kilku innych interesujących walk. Jedną z nich będzie starcie Gary'ego O'Sullivana (28-2, 20 KO) z Davidem Lemieux (39-4, 33 KO).

Obaj panowie słyną z potężnego uderzenia, a zatem należy spodziewać się, że w ringu od początku będą leciały iskry. Zapowiada to zresztą sam Irlandczyk.

- Myślę, że będę mógł w walce z Lemieux wyprowadzać ciosy ze zdecydowanie większą częstotliwością niż w starciu z Douglasem, który jest od niego lepszym zawodnikiem. On bardzo dobrze się poruszał, miał szybkie nogi, długie ręce i jeszcze kilka innych rzeczy. Tak więc sądzę, że pojedynek z Lemieux będzie łatwiejszy niż ten z Douglasem - prowokuje swojego najbliższego oponenta Irlandczyk.

- Jestem od Davida świeższym zawodnikiem, jego czas już minął. W przeszłości on rzeczywiście miał swoje dobre momenty, stoczył wiele wojen, ale jest już rozbity. Czuję, że wszystko w tym pojedynku będzie zależało wyłącznie ode mnie - powiedział O'Sullivan.

Przypomnijmy, że poza walkami Canelo vs Gołowkin i O'Sullivan vs Lemieux w sobotnią noc w Las Vegas dojdzie także do starć Jaimego Mungui z Brandonem Cookiem oraz Romana Gonzaleza z Moisesem Fuentesem. Całą imprezę będzie można zobaczyć w TVP1, TVP Sport, SPORT.TVP.PL i aplikacji mobilnej TVP Sport.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MICHAELMOORER
Data: 12-09-2018 03:47:39 
Ciekawe co on ćpał przeciez ten łysy z Wysp idzie na wymiane to szybko dostanie w trąbe. Stawiam , że Lemieux go do 6 rundy poskłada gdyż łysy wejdzie w wymiane.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 12-09-2018 10:27:01 
O'Sullivan wygląda jakby grał w Gangach Nowego Jorku bez charakteryzacji. Typowy wyspiarski twardziel z mocnym łbem i ciężką ręką, ale tez i ograniczony. Lemieux mimo że ostatnio nie ma dobrej passy ma na tyle mocne jebnięcie że może go jednym ciosem pozbawić wąsów.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 12-09-2018 11:17:45 
Mam nadzieję, że te resztki Lemieux wystarczą na wąsatego. OSullivan wciska gadkę typową dla hien cmentarnych - jeśli ma rację co do Lemieux, że jest rozbity.
 Autor komentarza: ktosik
Data: 12-09-2018 16:10:33 
Lemiaux nie popisał się z Saundersem ale to nadal dobry pięściarz, stawiam na KO na wąsaczu do jakiejś 6 rundy
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.