GALE FRANKA WARRENA POKAZYWANE ZA OCEANEM NA ESPN

Frank Warren ze swoją grupą Queensberry Promotions doszedł do porozumienia z Bobem Arumem i jego stajnią Top Rank na pokazywanie gal na antenie stacji ESPN. Tak więc Warren, jak jego brytyjski rywal Eddie Hearn, wkracza na rynek amerykański.

Warren promuje na przykład Tysona Fury'ego, ale jego oczkiem w głowie jest ostatnio uważany za wielkiego prospekta wagi ciężkiej, młody i mocno bijący Daniel Dubois (8-0, 8 KO). Obchodzący kilka dni temu dopiero 21. urodziny prospekt już 6 października spotka się z byłym pretendentem do tytułu mistrza świata, Kevinem Johnsonem (32-10-1, 16 KO). I to będzie pierwszy wieczór w ramach współpracy pokazywany za oceanem. Warren chce promować swoich pięściarzy. Amerykańscy oraz kanadyjscy kibice będą więc regularnie oglądać Dubois i innych bokserów grupy Queensberry Promotions w akcji.

Niedawno Top Rank i ESPN przedłużyli współpracę o kolejne siedem lat na bardzo atrakcyjnych warunkach. W ramach umowy mają być pokazane również zagraniczne gale, stąd też porozumienie z Brytyjczykami...

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 11-09-2018 20:10:06 
Ciekawe czy to prawda że na sparingach Dubois sponiewierał Povetkina? Johnson jest dość aktywny, walczył w 2017 4 razy a w 2018 to już jego 3 walka, jeśli będzie mu się chciało boksować to powinien dać Duboisowi dobrą walkę.
 Autor komentarza: ktosik
Data: 11-09-2018 22:02:41 
Hrgovic Dubois Ajagba to niezłe koty się z nich szykują
Osobiście nie widzę tego Yoki przy nich.
Uważam że Dubois znokautuje w pierwszych kilku rundach Johnsona podobnie jak AJ
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.