GOŁOWKIN vs CANELO II W TVP - TRENERZY PODKRĘCAJĄ ATMOSFERĘ

Dobra wiadomość dla bokserskich kibiców. Sobotni rewanż Giennadija Gołowkina (38-0-1, 34 KO) z Saulem Alvarezem (49-1-2, 34 KO) będzie transmitowany przez TVP1 i TVP Sport.

Rośnie napięcie, obu zawodnikom zostało już niewiele do zbicia, a atmosferę zaczynają podgrzewać dodatkowo ich trenerzy - Abel Sanchez i Eddy Reynoso.

- Gołowkin to małpa - wystrzelił kilka dni temu Jose Reynoso, ojciec Eddy'ego i członek sztabu "Canelo". - On potrafi się tylko bić, nie ma pojęcia o boksowaniu - wtrącił syn i pierwszy szkoleniowiec.

- Przecież Reynoso nigdy nie trenował medalistów olimpijskich i nie doczekał się jak ja osiemnastu mistrzów świata w boksie zawodowym. Kiedy dojdzie do tego poziomu, być może zdąży nauczyć się ogłady - ripostuje Sanchez.

- Gołowkin to dobry zawodnik, ale pokonywał tylko takich, którzy nie mieli z nim szans już na starcie. Z zawodnikiem dobrze poruszającym się po ringu, dobrze boksującym, będzie wyglądał znacznie gorzej. Zobaczycie w sobotę, jakiego naprawdę kalibru to zawodnik - zakończył Reynoso.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BOXER
Data: 11-09-2018 10:08:00 
Widzę ze Najman załatwia w TVP dobre walki .
 Autor komentarza: Kaczor
Data: 11-09-2018 10:10:30 
Fajnie, że walka będzie w TVP. Trochę żenujące robią się już te wypowiedzi zawodników i ich otoczenia, więc dobrze, że w sb już się skończy gadanie i przekonamy się kto jest najlepszy. Moim faworytem jest GGG, uważam, że nauczy się na błędach z poprzedniej walki i wypunktuje Alvareza.
 Autor komentarza: Callisto
Data: 11-09-2018 10:11:37 
Zgadzam się po części z komentarzami zaspolu Koksonelo. Na tle Golowkina wielu zawodników wyglądało słabo i w związku z tym można było odnieść wrażenie że i sama walka nie jest wyrównana. Jednym z takich zawodników była przykladowo pewna ryza
meksykańska kura znosząca złote acz skażone jajka z na okraglo nafukanym właścicielem i przychylnymi sędziami.
 Autor komentarza: ShannonBriggs
Data: 11-09-2018 10:25:57 
Wydaje mi się że mądrzejszy w tej walce jak już to będzie Canelo, a Golovkin nic nie zmieni w swoim boksie i znów będzie próbował urwać rudemu głowe. Alvarez przez decyzje sędziowską po wyrównanej walce.
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 11-09-2018 17:08:27 
a z kim tkaim wygral canelo?
 Autor komentarza: Madball
Data: 11-09-2018 18:51:30 
No kurde szacun TVP! Mniejsza o wróżenie z fusów kto komu urwie głowe ale TVP faktycznie ruszyło do boju z Polsatem i Canal+ w transmisjach boksu.
 Autor komentarza: MODM
Data: 11-09-2018 19:14:32 
Ogólnie to żaden z nich nie ma nikogo wielkiego w rekordzie . GGG prócz past Jacobsa i Brooka nikogo znaczącego nie pokonał , Cynamon to samo takie przecieranie się bocznymi drogami do bycia " wielkim" jedyne z czego kojarzę Alvareza to pośmiewisko jakie zrobił z niego w ringu Floyd . Ciągłe skakanie po wagach i unikanie choćby Pacmana , Marqueza , Spence-a czy nawet Khana jak był w gazie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.