SPENCE WĄTPI W WALKĘ Z CRAWFORDEM. 'Z KIM ON W OGÓLE WALCZYŁ?'

Mistrz IBF w wadze półśredniej Errol Spence Jr (24-0, 21 KO) jest gotowy walczyć z Terence'em Crawfordem (33-0, 24 KO), czempionem WBO, ale wątpi, aby do tego pojedynku udało się doprowadzić w najbliższej przyszłości.

- Jestem dużo lepszy niż Crawford. Z kim w ogóle walczył? Jedyny jego rywal, który miał jakieś nazwisko, to Gamboa. Ja boksowałem z Petersonem, Algierim, Brookiem. Ile walk on stoczył? Trochę ponad trzydzieści. Ludzie mówią, że to świetny zawodnik, ale nie można go ze mną porównywać. Ten gość, w starciu z którym został niekwestionowanym mistrzem wagi super lekkiej [Julius Indongo], został szybciej zastopowany przez Regisa Prograisa - stwierdził Spence.

Przed kilkoma dniami Crawford podpisał nowy kontrakt ze stajnią Top Rank. To oznacza, że jego walki będzie pokazywać telewizja ESPN. Występy Spence'a będą z kolei transmitować Showtime i FOX, co sprawia, że konfrontacja Amerykanów jest mało prawdopodobna.

- Nie wybieram się na ESPN, bo kasa jest na Showtime i FOX. Crawford musi opuścić ESPN i przyjść na Showtime lub FOX. Chyba że telewizje zgodzą się ze sobą współpracować. Ja się tym nie martwię. Niczego nie umniejszam Crawfordowi. To świetny zawodnik, podoba mi się jego styl walki. Bardzo go szanuję, ale stoi w tej chwili po złej stronie ulicy - powiedział Spence.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Poniatowski
Data: 10-09-2018 13:33:51 
On jest śmieszny! A z kim on walczył? Aligieri to były kickboxer który wygrał tylko z bijokiem provodnikovem. Z brookiem przegrywał wyraźnie na punkty i gdyby brook miał charakter to by z nim wygrał. Peterson past Time a poza tym nigdy nie był jakiś wybitny. Crawford faworytem moim zdaniem
 Autor komentarza: MLJ
Data: 10-09-2018 13:49:59 
Spence jr. to kawał pięściarza, ale Crawford to kosmos. Faworytem "The Bud"..
 Autor komentarza: Deadpool89
Data: 10-09-2018 14:39:01 
Obaj świetni, walka marzenie i jak dla mnie Crawford faworytem bo to co on prezentuje to jest poprostu czysta magia i mistrzowska perfekcja
 Autor komentarza: Turuu7
Data: 10-09-2018 14:52:28 
Spence jest dobry ale bez sensu jest takie gadanie ze jest duzo lepszy od Crawforda i przyczepianie sie ze nikogo nie pokonal. Jest jeszcze mlody sam niema jakis znakomitosci na rozkladzie oprocz Brooka i to rozbitego juz przez Golovkina. Wiekszosc tych mlodych amerykanskich murzynow tak ma ze maja sie za niewiadomo kogo i brak im pokory Gervona Davis, Broner bracia Charlo, teraz Spence. Jak dojdzie do ich walki to bede za Crawfordem.
 Autor komentarza: beniaminGT
Data: 10-09-2018 15:44:29 
Crawford bije Spence'a. No chyba, że Spence'owi pozwolą tłuc po jajach, jak to miało miejsce w walce z Brookiem ( ponad 20 low blows ).
https://www.youtube.com/watch?v=lxjyLwCArIg
 Autor komentarza: ktosik
Data: 10-09-2018 16:59:59 
SPENCE WĄTPI W WALKĘ Z CRAWFORDEM. 'Z KIM ON W OGÓLE WALCZYŁ?'

Haaaa ha ha

Inaczej tego nie można skomentować.
 Autor komentarza: ktosik
Data: 10-09-2018 17:02:53 
Napieszę więcY
Bitka tego tu Eros spens Juniora czy jak mu tam z Crawfordem, to tak samo jakby Michalczewski stanął z Royem Jonesem Juniorem, nie ta liga.
Można być dobrym pięściarzem jak ten Eros Junior ale jak tu ktoś napisał Crawford to kosmos...
 Autor komentarza: hayabooza
Data: 10-09-2018 20:54:00 
Ludzie co wy tutaj wypisujecie. Crawford jest za maly na Spence'a tak jak Rigo byl za maly na Lome. Wy jeszcze nie wiecie kim jest Errol Spence. On by go rozjechal, pomimo ze jestem swiadomy jak Terence jest dobru. Ale do walki i tak nie dojdzie bo Bud jest w Top Rank i z ESPN, a Spence u Hamona w Showtime i FOX.
 Autor komentarza: beniaminGT
Data: 10-09-2018 23:40:56 
Crawford jest duży, rzucał po ringu dużego Horna, foty robił, że waży 176 funtów między walkami.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.