JARRETT HURD CHCE UNIFIKACJI Z MUNGUIĄ I CHARLO

Jarrett Hurd (22-0, 15 KO) to zunifikowany mistrz świata IBF/WBA wagi junior średniej z kilkoma dużymi zwycięstwami. W ostatnim roku pokonał Austina Trouta i Erislandy Larę. Teraz szuka kolejnych wyzwań.

Amerykanin wziął sobie na celownik dwóch pozostałych mistrzów - championa WBO Jaime Munguię (30-0, 25 KO) oraz zasiadającego na tronie WBC Jermella Charlo (31-0, 15 KO). Póki co prawdopodobnie zaboksuje z kimś innym podczas gali Wilder vs Fury, bo robione są takie przymiarki.

- Niektórzy posądzają mnie o to, że boksuję z mniejszymi rywalami. Po prostu jestem bardzo duży jak na limit 154 funtów i według pewnych ludzi wygrywam tylko dzięki temu. Ale przecież Munguia jest moich rozmiarów. Do tego to młody chłopak głodny sukcesów. Są też i tacy, którzy uważają, iż to Charlo jest numerem jeden w naszej kategorii. Bardzo chętnie poznam więc odpowiedzi na te pytania i spotkam się z oboma. Mam nadzieję, że w przyszłym roku uda się doprowadzić do walk z Munguią oraz Charlo - stwierdził Hurd.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Krusher
Data: 08-09-2018 19:01:54 
Munguia jest za młody na takie walki.
Paradoks, ale tak jest.
 Autor komentarza: MICHAELMOORER
Data: 08-09-2018 19:07:14 
Hurd obydwu pokona . Manguia bez szans . Z Charlo byłaby dobra walka.
 Autor komentarza: JenningsFan
Data: 08-09-2018 19:09:56 
A jak dla mnie to Munguia usypia tego lalusia Hurda.
 Autor komentarza: pavlus
Data: 08-09-2018 20:02:50 
Dobrze się ogląda Hurda, niezły bijok.
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 08-09-2018 20:41:45 
Nie wiedziec czemu Hurd mimo warunków podejmuje walke w półdystanie. Z tym stylem boksowania spokojnie może walczyć w półcieżkiej i nie robić z siebie wiurów. Myślałem ze Lara jest nie do ruszenia w tym limicie jednak Hurd po bardzo rownej walce go pokonał.Pasowałby rewanż. Ten Munguia faktycznie niezły ale na chwile obecną Hurd go pokonuje, podobnie wydaje mi sie Charlo. Szykuja sie swietne pojedynki w tej wadze, może Lara wróci do chodź to cholerny nudziarz.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.