PACQUIAO I SPENCE STAWIAJĄ NA GARCIĘ W WALCE Z PORTEREM

Manny Pacquiao (60-7-2, 39 KO) i Errol Spence Jr (24-0, 21 KO) zgodnie stawiają na Danny'ego Garcię (34-1, 20 KO) w pojedynku z Shawnem Porterem (28-2-1, 17 KO), który w niedzielę nad ranem odbędzie się na Brooklynie.

- Skłaniam się ku Garcii. Obaj są twardzi, ale myślę, że Garcia ma przewagę techniki i ogólnie nieco lepszy ring generalship. To powinna być świetna walka. Jest możliwość, że zaboksuję ze zwycięzcą, ale jeszcze zobaczymy, jak to wszystko się potoczy - oznajmił Pacquiao.

- Chcę walczyć ze zwycięzcą. Ich walka powinna być wyrównana. W przeszłości zawsze stawiałem przeciwko Garcii, a on zawsze udowadniał, że się myliłem. Porter to trudny rywal dla każdego, bo idzie do przodu i daje z siebie wszystko. To jak napaść. Trudno mi jednak stawiać w tym pojedynku przeciwko Garcii. Typuję, że wygra niejednogłośną decyzją sędziów - powiedział z kolei Spence.

Zanim na ringu w hali Barclays Center pojawią się Garcia i Porter, kibice zobaczą m.in. pojedynek Adama Kownackiego (17-0, 14 KO) z Charlesem Martinem (25-1-1, 23 KO). Transmisja od 3:00 w Canal+ Sport.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Junito
Data: 08-09-2018 14:05:54 
Tez stawiam na pkt DSG
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.