SUCHOCKI RYWALEM STĘPNIA W ŁOMŻY?

Dmitrij Suchocki (23-6, 16 KO) był już przymierzany do Pawła Stępnia (10-0, 9 KO) na czerwcową galę w Rzeszowie, ale wówczas nie udało się go ostatecznie zachęcić do przyjazdu do Polski. Wygląda jednak na to, że pięściarzowi ze Szczecina w końcu będzie dane Rosjanina podjąć.

Suchocki ma być rywalem Stępnia 22 września podczas gali w Łomży, o czym poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych promotor Andrzej Wasilewski. 37-letni "The Hunter" to były pretendent do tytułu mistrza świata federacji WBO - w 2009 roku przegrał potyczkę o ten pas z Juergenem Brahmerem. Na swoim rozkładzie ma takich pięściarzy jak Aleksy Kuziemski, Konstantin Piternow czy Nadjib Mohammedi. Ostatnio Rosjanin nie miał jednak dobrej passy - w pięciu występach schodził z ringu pokonany aż czterokrotnie. Mimo to na ten moment kariery powinien być dla Pawła solidnym sprawdzianem.

Przypomnijmy, że główną atrakcją gali w Łomży będzie pojedynek o pas mistrza Europy kategorii średniej pomiędzy Kamilem Szeremetą a Rubenem Diazem. Ponadto łomżyńskiej publiczności oprócz wspomnianego wcześniej Stępnia pokażą się również Michał Syrowatka i Przemysław Zyśk.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: pawel21g
Data: 06-09-2018 22:48:54 
No zobaczymy jak sie Pawel zaprezentuje, chlopak dalej sie rozwija, jak dla mnie ma zadatki na mistrza swiat.
 Autor komentarza: leon84
Data: 06-09-2018 23:34:01 
Najlepsze lata ma za soba ale i tak jakby doszło do tej walki super zestawienie.Choć szczerze nie wierze,że do tej walki dojdzie
 Autor komentarza: MICHAELMOORER
Data: 07-09-2018 02:13:57 
Suchocki ma szklanke , ale dobre ma pierdolnięcie. Stępień dostanie lekcje boksu jeśli Suchocki nie zardzewiał.Mimo , że ma prawie 38 lat oraz przegrał ostatnie 4 z 5 walk to jak nie przyjedzie po wypłate to powinien pokazac Stępniowi parę myczków.
 Autor komentarza: Musi
Data: 07-09-2018 09:39:55 
Jak Suchocki ,dobrze sie prztgotuje to moze ta walka bedzie najlepsza na tej Gali.Lomza piekne miasto ,pelno pubow, hoteli i tanie piwo,warto przyjechac.Busy do W-wy co pol godziny.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.