BROOK UPRZEDZI KHANA I ZABOKSUJE Z PACQUIAO?

Kell Brook (37-2, 26 KO) jest gotowy wrócić do wagi półśredniej i zmierzyć się z Mannym Pacquiao (60-7-2, 39 KO). Z Filipińczykiem chce też walczyć Amir Khan (32-4, 20 KO).

Już w sobotę Khan zmierzy się w Birmingham z Samuelem Vargasem (29-3-2, 14 KO).

- Ta walka pokaże, na co Khana jeszcze stać. Jeśli wygra, to będzie miał jakieś dwa tygodnie na podjęcie decyzji, czy chce walczyć z Brookiem. Kell powiedział mi, że chce dużej walki. Spotkałem się w ubiegłym tygodniu z ludźmi Pacquiao i jeżeli Khan będzie dla nich za drogi, to Pacquiao może się zmierzyć z Brookiem - powiedział Eddie Hearn, promotor obu Anglików.

- Na każdą z tych walk Brook będzie jednak musiał wrócić do wagi półśredniej, dlatego przygotowania musi rozpocząć już teraz. Zrobi ten limit. Nadal uważam wprawdzie, że lepsza jest dla niego waga junior średnia, ale jeśli będzie miał 16 tygodni na treningi, to da radę - dodał.

Do wielkiej walki z udziałem dwóch spośród trzech wspomnianych pięściarzy miałoby dojść w grudniu na jednym z brytyjskich stadionów.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 04-09-2018 13:22:51 
Widzę żę każdy ostrzy sobie zęby na stargo Pacmana, myślą że jak będą mili go w rekordzie to runie na nich góera pieniędzy w następnych walkach.
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 04-09-2018 14:40:37 
Nie w nastepnych walkach tylko na tej konkretnej walce.
 Autor komentarza: tyler
Data: 05-09-2018 18:16:00 
To jest z tym paciem tak jak z dymaniem ładnej koleżanki z liceum tylko w wieku 40 lat... Nie to samo niestety
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.