MIKEY GARCIA: ROZPOCZĘLIŚMY ROZMOWY Z OBOZEM PACQUIAO

Miguel Angel Garcia (39-0, 30 KO) przyzwyczaił już nas do skakania po różnych limitach i potyczkach z najlepszymi. Mistrz świata czterech kategorii coraz głośniej mówi o wycieczce do wagi półśredniej, gdzie mógłby skrzyżować rękawice z Errolem Spence'em Jr lub - co chyba bardziej prawdopodobne, z Mannym Pacquiao (60-7-2, 39 KO).

Amerykanin niedawno zunifikował dwa pasy wagi lekkiej. Teraz chętnie przeskoczyłby o pięć i pół kilograma w górę na konfrontację ze sławnym, choć już wiekowym "Pac-Manem", który pokonując w połowie lipca Lucasa Matthysse sięgnął po pas WBA Regular.

- Rozpoczęliśmy już rozmowy z obozem Pacquiao i zobaczymy, co z tego wyjdzie. Inną opcją jest również walka ze Spencem Jr. W każdym razie z Pacquiao mogę boksować wszędzie. My, jak również jego ekipa, jesteśmy zainteresowani takim pojedynkiem. Sprawdzimy więc, czy uda się do niego doprowadzić - stwierdził Garcia.

Przypomnijmy, iż Filipińczyk jest również łączony z Amirem Khanem (32-4, 20 KO), o ile ten wygra oczywiście najbliższą walkę. W każdym razie czy to z Garcią, czy z Khanem, takie zestawienie z Mannym będzie ciekawe.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Poniatowski
Data: 02-09-2018 17:23:46 
Pac Man w prime mógłby to wygrać teraz Mickey wyraźnie go wypunktuje albo skończy w końcowych rundach
 Autor komentarza: marcinm
Data: 02-09-2018 17:40:04 
Garcia to mega zawodnik. w welter moze juz mu byc ciezej ale tez nie spisuje go na porazke z absolutnie nikim, nawet Spencem. co do PacMana - na chwile obecna faworytem Garcia, w swoich najlepszych czasach nie postawilbym na nikogo
 Autor komentarza: teanshin
Data: 02-09-2018 17:59:53 
Pacman nie weźmie tej walki, z Khanem też nie.
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 02-09-2018 18:30:26 
Szkoda ze juz nic nie wspomina o łomaczence. Paquiao w ewentalnej walce byłby underdogiem, Spence dobry ale na przykład z Brookiem po sześciu rundach przegrywal 5 do 1. Czemu nie lomaczenko, ukrainiec chce tej walki po co kombinować walcz z najlepszym w tym limicie i jednym z najlepszych p4p. Ze spencem chce walki to może crawford o nim tez nie wspomina.
 Autor komentarza: TheShadowOne
Data: 02-09-2018 23:13:13 
Bardzo dobra walka dla Garcii. Pac Man faworytem by nie był ale wolałbym zobaczyć na przeciw niego właśnie Mikeygo niż Khana. Z perspektywy późniejszego starcia z Vasylem, dobrze żeby odbyła się w limicie 140 a nie 147 od razu. Ciągłe przybieranie i zbijanie to nic dobrego dla organizmu i niestety boleśnie się o tym przekonał RJJ. Zachowanie Garcii denerwuje mnie o tyle że powinien dążyć do zostania #1 rankingu P4P a nie do udowadniania wszystkim czego to on nie zrobi. Pokonanie Vasyla zapewnia mu miejsce na kartach historii; pokonanie Spence'a..? Trudno powiedzieć
 Autor komentarza: marcinm
Data: 02-09-2018 23:32:42 
up
dążyć do zostania #1 rankingu P4P a nie do udowadniania wszystkim czego to on nie zrobi

dziwny komentarz :D przecież to chyba jest tym czynnikiem, który jest podstawą bycia P4P, co do Łomy to wydaje mi się że Mikeyowi już ciężko zbijać a Łoma nie będzie chciał się pchać tyle w góre, żeby pokazać że podejmuje takie wyzwanie. Co do Łoma - Garcia to ciężko cokolwiek powiedziec - tu musieliby się dogadać z wagą. Optymalnie byloby 135-140, wątpie żeby MG byl jeszcze wstanie zrzucic do 130 skoro chce sie bic z bykiem w 147, a dla Wasyla 135 to bylby chyba debiut (?)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.