HUNTER ZAWALCZY ZE SPARINGPARTNEREM JOSHUY

13 października w Londynie ciekawy test czeka stawiającego pierwsze kroki w wadze ciężkiej Michaela Huntera (14-1, 9 KO). Były pretendent do tytułu mistrzowskiego w wadze cruiser zmierzy się z niepokonanym i obiecującym Martinem Bakole (11-0, 8 KO).

Pojedynek zostanie rozegrany na dystansie dziesięciu rund, a w jego stawce znajdzie się pas IBO Intercontinetal wagi ciężkiej.

- Jestem bardzo szczęśliwy, że będę mógł wszystkim zaprezentować swoje umiejętności 13 października. Michael Hunter na pewno przyjedzie po zwycięstwo i jestem mu wdzięczny, że wziął tę walkę. Wygraną nad nim udowodnię, że należę do światowej czołówki - powiedział Bakole.

Kongijczyk po raz ostatni boksował w czerwcu, szybko odprawiając DL Jonesa. Obecnie jest jednym ze sparingpartnerów Anthony'ego Joshuy przed jego pojedynkiem z Aleksandrem Powietkinem. Hunter w wadze ciężkiej zadebiutował przed dwoma miesiącami, nokautując Iago Kiladze. W zeszłym roku miał okazję boksować o mistrzowski pas w wadze cruiser, jednak uległ na punkty Aleksandrowi Usykowi.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: JenningsFan
Data: 30-08-2018 21:51:02 
I to jest ciekawe zestawienie. Pytanie tylko w jakiej kategorii oni się zmierzą ? Hunter zadebiutował całkiem okazale z Kiladze w ciężkiej. Bakole przyznm, że w akcji nie widziałem, ale słyszałem o nim pochlebne opinie wiec rekordu nie ma pompowanego. Kolejny warty uwagi pojedynek, brawo.
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 30-08-2018 22:47:57 
Ten Hunter całkiem przyzwoity zawodnik. Potrafi pójść do przodu zaatakować, potrafi tez dobrze skontrować. Szczeka tez wydaje się twarda. Z Usykiem przez pierwsze 5 rund wygrywał 5 do 0. Z Kiładze sedzia przerwał ale ten Kiładze zawodnik kompletnie bez charakteru. Hunter ładnie go wyprzedzał i co ważne nie czekal tylko atakował. Tego Bakole tez nie widzialem ale ogladajac angielskie ringi zaczynaja przypominać walki u Saunderlanda w Niemczech także roźnie może być.
 Autor komentarza: MarshallMathers
Data: 31-08-2018 07:00:14 
Martinem Bakole to młodszy brat Ilungi Makabu
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.