MAYWEATHER OFERUJE McGREGOROWI POMOC PRZED WALKĄ Z CHABIBEM

Floyd Mayweather Jr zaproponował Conorowi McGregorowi, aby skorzystał z jego sali treningowej w Las Vegas przed hitową walką z Chabibem Nurmagomiedowem.

Irlandczyk zmierzy się z niepokonanym Rosjaninem 6 października na gali UFC 229. Będzie to pierwszy występ McGregora w oktagonie od 12 listopada 2016 roku. Ostatnią walkę McGregor stoczył pod koniec sierpnia ubiegłego roku, kiedy przegrał w ringu z Mayweatherem.

- Conor się nie cofnie, on nikogo się nie boi, czy ma wygrać, przegrać, czy zremisować - powiedział Mayweather.

- Wiem, że UFC ma swoje sale treningowe, ale chcielibyśmy, żeby Conor trenował w Mayweather Boxing Club - dodał.

Pytany o to, na kogo stawia w pojedynku Nurmagomiedow-McGregor, odparł: - Nie mogę typować, bo nigdy nie widziałem w akcji tego gościa, z którym walczy McGregor. Z tego, co wiem, on jest świetny w parterze, jest kapitalnym grapplerem i zapaśnikiem. Kibice chcą jednak oglądać walki w stójce. McGregor to twardziel, tak jak powiedziałem, przed nikim się nie cofnie, nikogo się nie boi. To wojownik.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BykZBronksuLaMotta3
Data: 28-08-2018 14:07:46 
McGregor zleje tego Nurmagomedova. Zgadzam sie ze słowami Dany Whitea który powiedział że Conor jest bardzo nie doceniany. Kiedyś u irlandczyka było dużo pajacowania, obrotówek, podskoków i innych tego typu rzeczy. Po 1 porażce w UFC z Natem Diazem całkiem się zmienił. Teraz nie wyprowadza zbędnych kopnieć i innych, wychodzi do oktagonu skupiony. McGregor świetnie pracuje na nogach, znakomicie czuje dystans, ma dobrą kondycje (nie którzy sie go czepiają o ten aspekt ale on do walki z Diazem zmienił kategorie z 66kg do 77kg, serce nie było przyzwyczajone do takiego przeskoku dlatego miał problemy kondycyjne) i przed rewanżem z Diazem bardzo poprawił walke w klinczu. Po walce Khabib-Barboza wszyscy zachwycali sie tym jaki to swietny zapaśnik z Nurmagomedova ale walka Lee-Barboza pokazała że to nie tylko Rosjanin potrafi tak zdominować Barboze. Poza tym mając taką prace nóg i taką nie bezpieczną kontre nie trzeba mieć aż takiej dobrej zapaśnieczej obrony przed obaleniami. Te 2 rzeczy mu pomogą nie dać się sprowadzić.

Nurmagomedov ma słabą stójke, słabe nogi, wywiera bardzo dużą presje przez co będzie podatny na kontre, ma za słabo ściągniętą w doł szczęke i dał się trafić Michaelowi Johnsonowi który jest bez porównania gorszym stójkowiczem niż Conor.
Wszyscy czują nie chęć do Conora za to jak się zachowuje, jak się wypowiada i dlatego piszą że przegra. Te osoby wiedzą że dla ruska nie będzie to łatwa walka. Ja nie patrze na to jak kto sie zachowuje tylko jak walczy.
Zobaczcie walke McGregor-Alvarez. Alvarez jest niezłym zapaśnikiem i stójke ma moim zdaniem lepszą niż Khabib. Do McGregora nawet nie podszedł. Ten sam los spotka Nurmagomedova. Notorious z Alvarezem walczył bardzo mądrze, nie podskakiwał bez sensownie, nie kopał nie potrzebnych obrotówek tylko był w 100% skupiony.

Conor McGregor znokautuje Nurmagomedova do drugiej rundy.

Prosze redakcje o nie usuwanie mojego komentarza. Przecież temat jest o McGregorze więc wyraziłem swoje zdanie na temat walki.
 Autor komentarza: BykZBronksuLaMotta3
Data: 28-08-2018 14:19:31 
Niedługo dojdzie też do walki Darrena Tilla z Tyronem Woodleyem. Tutaj też stawiam na stójkowicza. Uważam że Darren dzięki dobrej pracy nóg utrzyma swój dystans, narzuci swoje, wysokie tempo walki i rozbije Woodleya na dystans. Pooglądajcie jego walke ze Stephenem Thompsonem. Niektórzy pisali że Till jest słaby kondycyjnie i w tej walce nie miał się po czym zmęczyć ale to bzdura. Ciosów było nie zbyt dużo ale spróbujcie tak skakać i walczyć w takim tempie jak Darren. Ja nie mówi o podskakiwaniu do góry jak bokser. Takie doskakiwanie z ciosami, odskoki i inne zabierają bardzo dużo kondycji. Till kondycyjnie jest NIE DO ZAJECHANIA.
Gość mniej kopie niż Thompson za to dużo częściej korzysta z pieści i łokci. Skoro Rory McDonald wypykał w stójce na dystans Woodleya to nie widze innego scenariusza niż zwycieztwo Tilla. Stephen Thompson moim zdaniem wygrał 2 walke z Tyronem 3-2 w rundach. W 1 walce też zabrał 3 rundy ale 4 rundzie leżał 2 razy i wpadł w gilotyne więc myśle że można dać tam remis.
Thompson to nie samowity striker ale uważam że Woodleyowi bardziej nie pasują goscie jak Rory McDonalde, Georges st-pierre i Darren Till. Georges miał śwjetny jab więc tak samo jak McDonald wypykał by Woodleya i stopował by go front kickiem. Tyron nie może uważać sie najlepszym połśrednim w historii.
 Autor komentarza: Piesel
Data: 28-08-2018 14:20:28 
Up
Może i tak być, ale jeśli rudy nie potrenował TDD to może rusek zajechać go kondycyjnie przez 5r
 Autor komentarza: BykZBronksuLaMotta3
Data: 28-08-2018 14:25:27 
Piesel
"Może i tak być, ale jeśli rudy nie potrenował TDD to może rusek zajechać go kondycyjnie przez 5r"

Napewno będzie musiał potrenować troche TDD ale nie za dużo bo trening zapasów go spowolni.
 Autor komentarza: Zartan
Data: 28-08-2018 14:30:56 
BykZBronksuLaMotta3
Nie zgadzam się. Conor nie rozjedzie Khabiba. Znaczy no okej , jasne , że w stójce to będzie gra do jednej bramki ale chyba sztab i sam Nurma nie będą się pchali do stójki na siłę , którą jasne iż Khabib ma fatalną jak dla mnie. Niby był lepszy w niej od Al Laquinty ale no nie porównujmy tych zawodników... Conor będzie po dwu letniej przerwie więc rdza ringowa będzie , do tego mit o tej jego niesamowitej sile w lewej ręce jest obalony no i kondycja , której mu starczy na jedną max 2 rundy. Jeśli Nurma będzie się tak otwierał w atakach jak z Barbozą czy Johnsonem to skończy ubity i to wie każda osoba na tej planecie , która ogląda UFC , jeśli jednak Nurma skutecznie będzie obalał Conora to tylko od niego będzie zależało kiedy to zakończy. Mój scenariusz jest taki na tą walkę. Albo Conor przez KO w pierwszej rundzie albo Khabib przez gwałt 5-rundowy. Wystarczy , że potrzyma Conora w pierwszej rundzie na glebie przez 2-3 minuty , nawrzuca mu na łeb i od 2 rundy będzie to gra do jednej bramki. Co do drugiej walki totalnie mnie nie jara ale będę za Tillem.
 Autor komentarza: Boban81
Data: 28-08-2018 14:39:25 
Nurmagomiedow przejedzie się po McGregorze jak po burej suce.
Dla tych co nie widzieli walk Chabiba, proponuję nadrobić lekturę.
 Autor komentarza: BykZBronksuLaMotta3
Data: 28-08-2018 14:48:47 
Zartan

Nie zgodze sie z twoją opinią. Napisałeś że Khabib nie będzie się pchał na siłe do stójki ale pamiętaj że każda walka zaczyna się w stójce. "Conor będzie po dwu letniej przerwie więc rdza ringowa będzie , do tego mit o tej jego niesamowitej sile w lewej ręce jest obalony". Ok, może i nie ma na tyle siły żeby znokautować Nurmagomedova jednym ciosem ale w niższych kategoriach rzadko kto nokautuje pojedyńczym uderzeniem. Ale Conor nie musi go położyć 1 bombą. Jak wsadzi mu odpowiednią ilość lewych w kontrze to w końcu rozbije go na tyle że Nurmagomedov padnie. "no i kondycja , której mu starczy na jedną max 2 rundy." Z tym też się nie zgodze. McGregor przewalczył jednak 5 rund z Diazem który zadaje mnóstwo ciosów, wywiera ogromną presje i jest sporo większy. Teraz walczy z gościem który nie będzie taki męczący w stójce a jak już pisałem wątpie żeby Khabib sprowadzał Conora walczącego tak jak z Alvarezem. Nawet jak sprowadzi na minute pod koniec rundy to nie zamęczy irlandczyka na tyle żeby ten w 2 rundzie nie miał nic siły. Teraz w dodatku będzie walczył w dobrej dla siebie kategorii wagowej. "Conor przez KO w pierwszej rundzie albo Khabib przez gwałt 5-rundowy". Conor będzie dłużej stanowił zagrożenie niż tylko 1 runde."Wystarczy , że potrzyma Conora w pierwszej rundzie na glebie przez 2-3 minuty , nawrzuca mu na łeb i od 2 rundy będzie to gra do jednej bramki." Ciężko będzie mu sprowadzić Conora w 1 rundzie. Ciężko będzie mu nawet podejść. Poza tym pisałeś że jak sie nie odsłoni to wygra. Jego plan taktyczny to są obalenia. Żeby sprowadzić nie zmęczonego McGregora w 1 rundzie będzie musiał się zbliżyć i odsłonić.
 Autor komentarza: BykZBronksuLaMotta3
Data: 28-08-2018 14:53:00 
Boban81
"Dla tych co nie widzieli walk Chabiba, proponuję nadrobić lekturę."

Wspomniałem o walkach Nurmagomedov-Barboza i Barboza-Lee to znaczy że oglądałem i analizowałem. Z Iaquintą też oglądałem.

"Nurmagomiedow przejedzie się po McGregorze jak po burej suce."

Widać że jesteś anty fanem McGregora i umiesz tylko takie rzeczy wypisywać. Ja przeanalizowałem walke i wskazałem faworyta a ty tylko napisałeś "Nurmagomiedow przejedzie się po McGregorze jak po burej suce." Szkoda gadać...
 Autor komentarza: BykZBronksuLaMotta3
Data: 28-08-2018 14:56:15 
Zartan

W rdze ringową nie wierze. Conor dobrze sie prowadził i cały czas trzymał forme. Napewno dużo też sparował (wiem że sparing to nie walka ale jednak wyczucie przez sparingi napewno zachował na przyzwoitym poziomie).
 Autor komentarza: BykZBronksuLaMotta3
Data: 28-08-2018 15:03:59 
McGregor nie powinien trenować u klubie Mayweathera tylko jakimś gymie zrobionym specjalnie pod MMA. UFC Performance Institute nadaje sie w sam raz. Trzeba przyznać że nieźle ten gym odwalili.
 Autor komentarza: Piesel
Data: 28-08-2018 15:29:46 
"McGregor nie powinien trenować u klubie Mayweathera tylko jakimś gymie zrobionym specjalnie pod MMA. UFC Performance Institute nadaje sie w sam raz. Trzeba przyznać że nieźle ten gym odwalili."

Ładnie może i on wygląda, ale z przygotowaniem na najwyższym poziomie to Performance Institute nie ma za wiele wspólnego. Nagannou po pierwszym obozie odszedł z stamtąd. Sprzęt jaki tam nawciskali, jest najmniej ważny, chodzi o ludzi którzy tam trenują. A z topu to chyba nikogo tam nie widziałem. Powinien zostać tam gdzie zawsze robi przygotowania czyli Irlandia
 Autor komentarza: pawel21g
Data: 28-08-2018 16:27:37 
@Byk

Nawet na tamet MMA trollujesz? Te Twoje zbedne opinie. W MMA od zawsze rzadza zapasy, a Chabib jest geniuszem tego sportu. Jak ktos pisal wyzej, Connor to moze co najwyzej liczyc na lucku punch, ale Ruski jest twardy, wiec i to malo prawdopodobne. Chabib zmiata go i to calkiem szybko, bo McGregor nie ma W OGOLE parteru, bedzie poddanie po pierwszym obaleniu.
 Autor komentarza: BykZBronksuLaMotta3
Data: 28-08-2018 17:06:34 
pawel21g

Nie, nie trolluje. Na początkach MMA nikt nie był w stanie poradzić sobie z zawodnikami wywodzącymi się z Jiu-Jitsu. Potem nastała era zapaśników. Teraz nadchodzą czasy stójkowiczów którzy nic nie robią sobie z zapasów rywali i niszczą ich ciosami i kopnięciami. Mówisz że McGregor w ogóle nie ma parteru? Khabib za to nie ma stójki. To że Conor przegrał 2 walki przez poddania w swoich 5 czy 6 pierwszych walkach o niczym nie świadczy. Z Diazem był skrainie zmęczony dlatego poddanie go nie stanowiło dla Nate'a problemu. Nawet jeśli nie miałby parteru to i tak do niczego nie będzie mu on potrzebny. Nawet jak walka trafi do parteru (w co wątpie) to McGregor nie musi mieć czarnego pasa w BJJ żeby przyklinczować i przetrwać.

Nie pisz że trolluje do póki nie dojdzie do walki i sie nie przekonamy. Ja nie mam takiej ograniczonej wiedzy jak ty. Ty widzisz tylko tyle, Conor został sprowadzony przez Chada Mendesa i poddany przez Diaza a skoro Khabib to świetny zapaśnik i parterowiec to musi wygrać. W stójce nie potrafisz już dostrzec geniuszu irlandczyka i braków Rosjanina.
Eddie Alvarez umiejętności grapplerskie ma na dobrym poziomie a z McGregorem nie miał do powiedzenia nic.
Bez odbioru...
 Autor komentarza: pawel21g
Data: 28-08-2018 17:20:29 
@up

"Eddie Alvarez umiejętności grapplerskie ma na dobrym poziomie"

Na dobrym poziomie to za malo na mistrza swiata, ale taki "znafca" jak Ty powinien to wiedziec. Nie wiem wiec czemu mi tu z takim syfem wyjezdzasz. Era stojkowiczy nigdy nie nadejdzie w MMA, chyba, ze zabroniom walczyc zapasnikom.

A ciosami i kopniakami to chyba Ty masz juz mozg zniszczony bo takie bzdety piszesz, ze coraz wiecej ludzi nie wytrzymuje. Mam nadzieje, ze to L4 Ci sie w koncu skonczy i wrocisz to roboty, to ograniczy sie Twoje pisanie bzdur do weekendów, chyba ze jestes jakis sfrustrowany malolat to nawet szybciej znikniesz bo od 1 wrzesnia xD
 Autor komentarza: DevonPL
Data: 28-08-2018 17:32:30 
paweł21g,

Nie od 1 września, a od 3 września.
 Autor komentarza: BykZBronksuLaMotta3
Data: 28-08-2018 17:44:26 
pawel21g

Szkoda mi czasu na dyskusje z takim laikiem jak ty.
 Autor komentarza: Zartan
Data: 28-08-2018 17:51:40 
BykZBronksuLaMotta3
Tylko , że Diaz to w ogóle nie walczył jak ktoś kto ma przewagę zasięgu. Wszystko co Conor zbierał od niego działo się w klinczu lub na siatce bo na środku oktagonu Diaz w stójce trafiał McGregora może ze 3 razy w ciągu 25 minut. Co do obaleń to spokojnie to zrobi z Conorem. Michael Johnson też nie był obalony od 7 lat a przyszła walka z Khabibem i leżał pod nim 2 i pół rundy. To samo Barboza. Rewelacyjne defensywne zapasy a trafił na Khabiba i też to mordował przez 3 rundy także Conor wiedząc , że Khabib go będzie chciał obalić na pewno będzie się cofał bo jak podejdzie to Numra zaraz złapie jakiś podchwyt. Wracając do walki z Diazem , wystaczyło żeby ktoś kto umie korzystać z zasięgu i miał chęci znokauotwać Conora byłoby to ptokach a tak Diaz jak wspomniałem to zapomniał , że ma większy zasięg ramion. Taki Ferguson jakby wywarł presje i zmusił do bitki już wycieńczonego Conora mógłby go położyć serią ciosów. Khabib to zapasy i parter na innym poziomie niż reszta zawodników UFC a jak wiadomo defensywne zapasy stoją na niskim poziomie u Conora i tutaj odsyłam Cie do walki z połowe mniejszym Mendesem i przypomnij sobie co mu tak robił ten knypek bez obozu przygotowawczego.
 Autor komentarza: pawel21g
Data: 28-08-2018 18:20:14 
@Byk

Nazywasz mnie laikiem, a uwazasz ze Saunders jest jednym z najlepszych p4p. Całe szczescie, ze Ci szkoda czasu, im mniej go tutaj zostawiasz tym ludzie zdrowsi na umysle.
 Autor komentarza: JenningsFan
Data: 28-08-2018 19:10:57 
W czym chce Floyd niby pomóc ? Nie jest zapaśnikiem więc Mcgregorowi i tak się na nic zda jego pomoc zresztą nawet jakby miał na campie solidnych zapaśników to i tak przegra bo poziom tego u Nurmagomedova jest dla niego nie osiągalny i będzie tłamszony to prosta sprawa.
 Autor komentarza: Granitechin
Data: 28-08-2018 19:13:45 
MMA jest już na innej skali ewolucyjnej i jest trochę wymiataczy uniwersalnych jak George St. Pierre i Jon Jones. GSP wywodzi się z Karate ale zapasy opanował mistrzowsko i teraz nie ma słabych stron. Jon Jones wszystko robi świetnie obala zapaśników i pyka strikerów. To co do przewagi styli. A co do Khabib vs. Conor to dla mnie jest to takie 65-35 dla panującego mistrza ale może się nadziać na jakąś kontrę, które McGregor w stójce ma chirugicznie precyzyjne.
 Autor komentarza: andrew812
Data: 28-08-2018 22:03:56 
kto to jest chabib :D?
 Autor komentarza: BykZBronksuLaMotta3
Data: 28-08-2018 22:52:26 
Mistrz wagi lekkiej w UFC.
 Autor komentarza: BykZBronksuLaMotta3
Data: 28-08-2018 22:55:18 
HAHAHAHAHA Oglądaliście wywiad z Gołotą na kanale Kostyry? Zobaczcie jak wypowiada "Joshua". XDDDDDD

https://youtu.be/Mp1rFW2QCNM
 Autor komentarza: hayabooza
Data: 29-08-2018 06:39:54 
Szkoda, że ani Conor ani Khabib nie mogą wykorzystać wiedzy super-expertów z tego forum. Dzieki temu napewno wygrywaliby wszystko :D :D nie wierze jakie wy tu brednie wypisujecie
 Autor komentarza: Piesel
Data: 29-08-2018 10:18:45 
BykZBronksuLaMotta3

Taka era stojkowiczów ze oba pasy w królewskiej i półciężkiej ma zapaśnik, bredzisz...
 Autor komentarza: BykZBronksuLaMotta3
Data: 29-08-2018 21:31:38 
Piesel
"Taka era stojkowiczów ze oba pasy w królewskiej i półciężkiej ma zapaśnik, bredzisz..."

Kogucia- Dillashaw mistrz, nr1 Garbrandt. Reszta sie nie liczy.
Piórkowa- Holloway
Lekka- póki co kebab Nurmagomedov którego zdetronizuje McGregor.
Półśrednia- Woodley którego obije Till.
Średnia- Whittaker.
Półciężka- Jon Jones to prawdziwy mistrz. Zajebisty stójkowicz i parterowiec. Większość obija w stójce.
Ciężka- Daniel Cormier. Zapaśnik ale zapasy wspiera solidnym boksem. Jak pójdzie na emeryture to jego miejsce przejmie Ngannou (stójkowicz) no chyba że Jones zechce zdobyć 2 pas.
 Autor komentarza: BykZBronksuLaMotta3
Data: 29-08-2018 21:32:23 
Więc to ty bredzisz.
 Autor komentarza: starycap2
Data: 30-08-2018 16:55:44 
Conor ma tylko stójkę którą Khabib ma nie gorszą.Reszta poza zasięgiem Conora .Lanie pewne ale nie w 1 rundzie tylko w kilku jeżeli się nie podda.Może go też udusić tak ,że nie będzie szans się poddać.Następnie powinien pokazać Dannemu gest Kozakiewicza.
 Autor komentarza: BykZBronksuLaMotta3
Data: 30-08-2018 20:19:09 
starycap2
"Conor ma tylko stójkę którą Khabib ma nie gorszą"

Nie wiele gorszą? Hahahaha
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.