TOMASZ BABILOŃSKI SZCZERZE O ROZSTANIU Z ANDRZEJEM WASILEWSKIM

Co prawda drogi promotorów Andrzeja Wasilewskiego i Tomasza Babilońskiego się rozeszły, ale obaj nie wykluczają pojedynczych wspólnych projektów. O kulisach i powodach rozstania, a także inwestowaniu w MMA opowiedział Tomek Babiloński.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 28-08-2018 19:53:21 
Ja nie postrzegam Babilońskiego i Wasilewskiego jako przeciwników. Fajnie, że kiedyś razem współpracowali, oby Babiloński z powrotem wrócił do boksu a nie bawił się w MMA. Trochę dziwne, że telewizje nie są tak zainteresowane boksem jak na przykład głupimi programami muzycznymi na zagranicznej licencji. Polsat ostatnio daje ciała, TVP brawo, bo coś tam puszczają, Canal + też ok, ale oni jak wezmą galę na wyłączność to kibice się wkurzają bo nikt tego kanału nie ma. Gadzinówka TVN powinna również wziąć się za pokazywanie boksu, ogólnodostępna stacja. Są jeszcze inne, mniejsze. Szkoda, że brakuje ludzi ambitnych, bo nikomu się nie chce.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 28-08-2018 20:04:02 
up
Wszystkie telewizje wolą pokazywać tych pokracznych pseudo piłkarzyków, najpierw na boisku a w przerwach te same mordy w reklamach.
Polsat polegnie przez beznadziejną politykę Borka który myśli że były mistrz Adamek będzie przyjeżdżał do PL poboksować z 3-ią ligą w PPV. Brawa dla Babilońskiego który chce promować nowe talent co z drugiej strony jest tylko i wyłącznie jego sposobem na jakiś tam zarobek, bo koniem pociągowym w jego grupie był Zimnoch który tak naprawdę nigdy się nie liczył a teraz po prostu nie ma kogo pokazywać stąd pomysł na te rzekome młode talenty i zainteresowanie promocją MMA.
 Autor komentarza: maro1988
Data: 28-08-2018 20:18:29 
Dokladnie .Jak Zimnoch sie skonczył to i Babilonski sie skonczył przynajmniej w boksie.Szkoda Babilona.
 Autor komentarza: Destruktor
Data: 28-08-2018 23:15:50 
Panie Serafin weź Pan nie wprowadzaj w błąd tymi tytułami. Babiloński pływa i lawiruje, nie powiedział nic co by brzmiało na szczere i konkretne powody. Tylko ogólniki wymijanki i kręci coś co ciągle się skrobie i drapie. Niech powie np. że Wasyl nie chce się dzielić publiczną kasą albo go wydymał w taki czy inny sposób.
 Autor komentarza: Destruktor
Data: 28-08-2018 23:16:49 
Wolę starego Adamka od nudnego Diablo
 Autor komentarza: Imperator
Data: 29-08-2018 05:46:34 
Destruktor

Też to zauważyłem. Tomek jakis w tym wywiadzie bez jajeczny. Tak jakby chciał wi ęcej powiedzieć, cos nawet szczerze, ale zastanawia się długo nad tym co powie i te jeo wypowiedzi sa bardziej chyba neutralne przez to. Pewnie ciężko mu było razem z Wasylem. Może i miał pomysły ale Wasyl je torpedował. Promotorka to ciężki interes.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.