ANDRZEJ FONFARA MA NOWEGO TRENERA

Joe Goossen został nowym trenerem czołowego naszego pięściarza kategorii junior ciężkiej Andrzeja Fonfary (30-5, 18 KO). Doświadczony szkoleniowiec zastąpił na tym stanowisku Eddiego Crofta.

O wszystkim poinformował za pośrednictwem portali społecznościowych sam Fonfara, który nie zdradził powodów rozstania z poprzednim szkoleniowcem. Goossen będzie czwartym trenerem w karierze "Polskiego Księcia". Wcześniej Andrzej pracował na zawodowstwie także z Virgilem Hunterem oraz Samem Colonną.

Goossen w swojej bogatej karierze prowadził takich pięściarzy jak Joel Casamayor, Diego Corrales, czy też Edinson Miranda. Ostatnio podjął także współpracę z Amirem Khanem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: RobertoW
Data: 27-08-2018 19:54:13 
Jemu już żaden trener nie pomoże. Dalej będzie blokował ciosy twarzą, a że zablokował ich już sporo to jest ładnie porozbijany. Mimo wszystko życzę Mu jak najlepiej.
 Autor komentarza: Danio0323
Data: 27-08-2018 19:57:42 
RobertoW

Masz rację. Żaden trener nie od uczy go tego nawyko. Naprzyjmował sporo. Walki z zawodnikami z TOP 20 przegrywa. Fonfara może walczyć maksymalnie z zawodnikami pokroju Siłacha.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 27-08-2018 20:12:03 
Ciekawe ile by wytrzymał z takim Gassievem przy jego stylu boksowania? Nie znam tego trenera choć nazwisko obiło się o uszy, ale skoro Khana nie nauczył obrony to takiego statycznego Fonfary też nie nauczy. Fonfara próbował w pół ciężkiej i nic nie zwojował, dwie walki o pas przegrane a to że królem KO nie jest to i wagi cruiser też nie zawojuje. Z całą sympatią dla Andrzeja ale może czas pomyśleć o innej karierze, z takim stylem w cruiser ktoś go może uszkodzić.
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 27-08-2018 20:23:26 
A według mnie powienien dalej boksować. Ogólnie dobrze sie jego walki ogląda, przyjmuje i ooddaje często walczy charakterem przy uczciwym sędziowaniu może kilka ciekawych walk w cruiser stoczyć. Mistrzem nie będzie ale Andrzeja dobrze sie oglada zdecydowanie powinien kontynuować karierę.

up. Z Jankowiakiem jako ringowym Fonfara wygrywa z Gassievem i Usykiem jednego wieczoru.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 27-08-2018 20:32:39 
up
Przyznam Ci rację że pięściarzem jest efektownym i takich najlepiej się ogląda dlatego przez sympatię do niego odradzałbym walki z topem w cruiser. Lepiej cieszyć się życiem i zdrowiem na stare lata niż się jąkać albo jeść przez słomkę.
 Autor komentarza: BOXER
Data: 27-08-2018 20:38:34 
Joe Goossen został nowym trenerem czołowego naszego pięściarza kategorii junior ciężkiej .
Naszego czołowego...
 Autor komentarza: MICHAELMOORER
Data: 27-08-2018 20:42:20 
Ten dalej zmienia trenerów chyba bierze przykład ze swojego ukochanego klubu Legia Warszawa xd.
 Autor komentarza: eliminator
Data: 27-08-2018 21:17:41 
ehh... wyłapie kolejne soczyste K.O i da sobie spokój... dla kasy pewnie walczy, ambicje mistrzowskie juz dawno zanikły.
 Autor komentarza: pavlus
Data: 27-08-2018 21:44:48 
Ale dzięki tym dziurą daje emocjonujące walki.
 Autor komentarza: Karlitopl
Data: 28-08-2018 08:01:13 
ALE WSZYSCY SĄ MĄDRZY!!!
Boksuj Andrzej, nie boksuj, zmień trenera, nie zmieniaj, zmień styl, nie da się zmienić, itd.
To jego życie, więc robi z nim, co chce. To jego decyzja, więc należy ją uszanować. Można się martwić, że dużo zbiera i może się to odbić na jego zdrowiu, ale gdyby na świecie mieli walczyć tylko bokserzy, którzy wygrywają, albo przegrywają bez oberwania w głowę, to boks by nie istniał. Przerzućcie się na szermierkę. Nie lubię oglądać tzw. "napierdalanek" jakie ma w zwyczaju robić Andrzej, ale on boksuje już naście lat i zapewne jest to jedyna rzecz, która sprawia mu radość i daje duże pieniądze. Chłopak, bez większego talentu, doszedł do takiego miejsca, w którym nie powinien był się znaleźć. ENDRJU, szacunek za to, co robisz, choć nie robisz tego idealnie. Życzę zdrówka i kolejnych walk z czołówką.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 28-08-2018 08:45:09 
Jest efektowny ale dziurawy, łyka wszystko jak pelikan co znacznie przyspiesza proces starzenia u pięściarza, na światowych salonach już go raczej nie widzę, chociaż chciałbym się mylić, niemniej jest parę ciekawych pojedynków do zorganizowania w Polsce, gdzie dawka emocji oraz oraz apanaże zadowoliłby wszystkich.
 Autor komentarza: BOXER
Data: 28-08-2018 20:25:42 
@ Karlitopl
RACJA,Marcin Najman też niech boksuje .To jego życie.
 Autor komentarza: Karlitopl
Data: 29-08-2018 08:09:44 
A dlaczego Najman ma nie boksować? Wszedłem sobie na portal statystyczny Boxrec i co widzę? 174. Polaków na liście, z czego połowa z mocno ujemnym bilansem walk zwycięstw. Ostatnie miejsce ma 23-letni chłopak z bilansem 0-11. Czy to znaczy, że on nie może boksować? Taki Najman jest 83. Podaj mi swoje nazwisko, to zobaczę, na którym jesteś miejscu. A teraz wchodzę na numer 3 tej listy, a więc Andrzej Fonfara i patrzę na listę zawodników, z którymi walczył. Bez pomocy Orgowiczów i ich rad chłopak, podkreślam - bez dużego talentu, wygrał z Johnsonem, Campillo, Karpency'm, Chavezem, Cleverlym, Dawsonem, czy Sillachem. Za takie CV należy się Andrzejowi szacunek i błagam o zachowanie złotych rad dla siebie, bo nikt z forumowiczów nie osiągnął nawet 1% tego, co Fonfara, a co nawet śmieszniejsze, żaden Orgowicz nie osiągnął tego co Najman!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.