SZEREMETA vs DIAZ: STĘPIEŃ, SYROWATKA I ZYŚK NA KARCIE WALK

22 września w Łomży Kamil Szeremeta (17-0, 3 KO) przystąpi do pierwszej obrony tytułu mistrza Europy w wadze średniej mając za rywala Hiszpana Rubena Diaza (25-1-2, 16 KO). Wiadomo już, że pojedynek ten poprzedzą starcia z udziałem Pawła Stępnia (10-0, 9 KO), Michała Syrowatki (19-2, 7 KO), a także Przemysława Zyśka (7-0, 3 KO).

Rywale polskich pięściarzy nie są jeszcze znani, choć do niedawna był pomysł, by Syrowatka podjął innego niepokonanego pięściarza Knockout Promotions Przemysława Runowskiego (17-0, 3 KO). Ten jednak zgłosił kontuzję. Wobec tego oponentem pięściarza z Ełku będzie prawdopodobnie zawodnik z zagranicy.

Poza czterema walkami boksu zawodowego kibice w Łomży będą mieli okazję również obejrzeć kilka pojedynków boksu olimpijskiego. Bilety na galę Knockout Boxing Night #3 trafiły już do sprzedaży.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: leon84
Data: 26-08-2018 20:56:21 
Jak Stępień i Syrowatka dostaną ciekawych zawodnikow to może być ciekawa gala,Szeremeta-Diaz też ciekawie sie zapowiada.
 Autor komentarza: Musi
Data: 27-08-2018 02:52:02 
Nie dawno napisalem odnosnie tej Gali zeby w niej walczyli Syrowatka oraz Zysk.Z tego wzgledu ze jeden jest z Elku a drugi z Ostroleki.Miasta polozone sa bardzo blisko Lomzy i na pewno przyjada ich kibice.Hala jest mala ale z trybuny widocznosc ,bedzie lepsza niz z miejsc nawet przy ringu,gdyz jest bardzo blisko oraz stroma.Ring ,bedzie na wyciagniecie reki.Warto ,byc tym bardziej ze bedzie mozna zobaczyc na telebinie walke Josuha-Powietkin.
 Autor komentarza: pawel21g
Data: 27-08-2018 16:34:56 
Stępnia to bym chetnie zobaczyl z kims solidnym, na światowym poziomie. Dobrze rokujacy zawodnik, oby go nie zepsuli kiszeniem na polskich galach.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.