Archiwum wiadomości z dnia: 2018-08-24

 


KOLEJNA SZANSA DO STANIĘCIA W RINGU

Wychodząc na przeciw zainteresowanym i wykorzystując w Polsce braki sędziowskie - niespodzianka dla pasjonatów i wszystkich tych którzy chcą poczuć atmosferę z samego centrum potyczki. Kolejny kurs rusza na Dolnym Śląsku, będzie to już trzecie miejsce na sportowej mapie, gdzie można zostać rozjemcą i poczuć dosłownie wymowę ciosów najbliżej jak się da.
DAMIAN WRZESIŃSKI O WALCE MAIEREM ORAZ REWANŻU Z CHUDECKIM

Damian Wrzesiński (14-1-2, 5 KO) ma napięty grafik. Najpierw 21 września w Jastrzębiu-Zdroju spotka się na dystansie ośmiu rund z Andreasem Maierem (7-2, 5 KO), a już 17 listopada w Radomiu dojdzie do jego rewanżu z Michałem Chudeckim (11-2-2, 3 KO). W stawce potyczki będzie tytuł Mistrza Polski kategorii junior półśredniej. I właśnie o tych dwóch starciach porozmawialiśmy z 'Wrzosem'. Zapraszamy!
ADAM KOWNACKI: SZYKUJCIE SIĘ NA FAJERWERKI

- Jestem gotów, by udowodnić swoją wartość. To dla mnie bardzo ważna walka. Mam nadzieję, że po tej wygranej będę już traktowany jako pretendent do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej - nie ukrywa Adam Kownacki (17-0, 14 KO), który za dwa tygodnie skrzyżuje rękawice z dawnym championem, Charlesem Martinem (25-1-1, 23 KO).