BELLEW: DALEJ DOLEWAJCIE PALIWA!

Tony Bellew (30-2-1, 20 KO) nie przejmuje się tym, że jest skazywany na porażkę w potencjalnym pojedynku z Aleksandrem Usykiem (15-0, 11 KO).

- Jak walczyłem z Makabu, to mówili, że szybko przegram! Rzuciłem wyzwanie Haye'owi i mówiono, że zostanę CZYSTO znokautowany! Teraz łączy się mnie z najlepszym zawodnikiem wagi junior ciężkiej, jakiego świat widział od czasów legendarnego Evandera Holyfielda. I znowu widzę wszędzie to samo! Dolewajcie paliwa dalej, żeby podtrzymać mój ogień - napisał pięściarz z Liverpoolu na Twitterze.

Pojedynek Bellewm z Usykiem, posiadaczem pasów wszystkich czterech najważniejszych federacji w wadze junior ciężkiej, może się odbyć w listopadzie w Wielkiej Brytanii.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MICHAELMOORER
Data: 18-08-2018 14:38:03 
Sorry Bellew ale to będzie twoje upokorzenie . Jeśli z Gasijeva zrobił błądzące dziecko we mgle to z Bellewa zrobi jeszcze większe posmiewisko. Myślę, że go ubije przed czasem do 9 .
 Autor komentarza: BykZBronksuLaMotta3
Data: 18-08-2018 14:52:05 
Styl robi walke. Gasijev może i by wygrał z Bellew ale nie ma co patrzeć na to co Usyk zrobił z ruskiem. Murat mu zajebiście pasował. Betonowe nogi i podwójna garda którą Usyk mógł rozbijać. Bellew ma lepsze i szybsze nogi, inne ustawienie i mocny cios. Napewno mocniejszy niż Breidis który sprawił dużo problemów Usykowi bo nie miał takich słabych nóg jak Gasijev.
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 18-08-2018 15:20:45 
Jeżeli walka będzie w wadze cruiser to wg mnie Usyk gładko wypunktuje Tonego. Ukrainiec będzie za szybki dla Anglika.
Natomiast w wadze ciężkiej szanse raczej się wyrównają. Bellew nie będzie musiał zbijać kilogramów i może polegać bardziej na swojej waleczności, twardej szczęce, czy przyzwoitym ciosie. Dla Usyka debiut w wadze ciężkiej od razu z tak wymagającym rywalem może być trudny. Może nie być tak szybki i lotny na nogach jak w cruiser, może mieć jakieś delikatne problemy z aklimatyzacją w nowej kategorii wagowej.
Bellew na pewno nie ma tak dobrych nóg jak ma np. Mairis Briedis, ale ma duże doświadczenie, wie jak walczyć z różnymi rywalami, jak niwelować ich atuty. Może spróbować zastawiać na Usyka pułapki tj. czekać na ataki Ukraińca i wówczas wystrzelić jakimś ciosem, może spróbować docisnąć Usyka do lin i powtórzyć akcje dwóch ostatnich rund z walki Bellew vs Cleverly 2, tj. zabrać miejsce rywalowi do wydłużania i skracania dystansu i zarzucać go ciosami w bliskim półdystansie, gdzie Usyk nie będzie czuł się komfortowo. Myślę, że Bellew jest w stanie to zrobić, ale jedynie w wadze ciężkiej.
 Autor komentarza: LennoxTheLionLewis
Data: 18-08-2018 15:57:19 
Bellew nie bedzie latwym wyzwaniem dla Usyka bo ma lepsze nogi od Gasijewa jest inteligetmiejszy w ringu i tak jak napisal Ghsot dobrze niweluje atuty przeciwnikow. Gasijew walczyl bardzo glupio, Bellew bedzie lepiej skracal dystans i lepiej spychal pod liny. Uwazam ze to bedzie wyrownana walka i skonczy sie na punkty na korzysc Usyka.
W wadze ciezkiej mialby troche wielsze szanse Bellew bo stoczyl juz 2 walki a Usyk 0 i byl by silniejszy niz w cruiser gdzie tez by przewazal silą tu mialby wieksze szanse na zepchniecie Usyka pod liny. Walka odbedzie sie napewno w cruiser a jak juz pisalem w tej wadze Usyk na punty raczej powinien wygrac ale pisząc to nie jestem w 100% pewny Bellew to bardzo dobry bokser. Ps. Radakcja zartowalem z tym Balskim to dobry bokser.
 Autor komentarza: MICHAELMOORER
Data: 18-08-2018 15:58:17 
Po co Usyk ma nabijać kilogramy jak zawsze pewnie wazy 95 kg w ringu i jest lepiej zbudowany od Bellewa xd
 Autor komentarza: UrbanHorn
Data: 18-08-2018 18:06:11 
Co wy piszecie za bzdury???

Bellew to bardzo dobry bokser?
A dzisiaj nagle wszyscy piszą że Gasijew słaby...

Chwiejność w ocenach to ostatnio jakiś dramat. Słaby jest super, mocny dostał baty i nagle jest kiepki.
Przed walką Gasijewa z Usykiem pisano o zaletach Gasijewa, dziś okazuje się, że gość to kłoda, drewno i generalnie porażka. I w drugą stronę - Bellew oceniany przez całą karierę jako dobry rzemieślnik nagle jest inteligentny, sprytny, szybki itp. itd.

Ludzie!!! Może wiadro zimnej wody na głowę?

Usyk robi Antoniego Belju jeszcze łatwiej niż Gasijewa.
Belju w normalnym świecie przed Usykiem powinien dostać Briedisa, którego oczywiście też by nie przeszedł.
Briedis z Usyka robi go również do jednej bramki.

Kończąc powtórzę - realne miejsce Belju jest CW w okolicach dziesiątego miejsca.
Reszta to balonik napompowany w UK, m.in. przez żałosnego Heja.
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 18-08-2018 18:38:53 
UrbanHorn

Trafny komentarz
 Autor komentarza: Clevland
Data: 18-08-2018 19:04:35 
Gasijev jest na pewno super bokserem.

Nie potrafił skrócić dystansu, nie miał pomysłu i na tle Usyka wypadł gorzej niż Głowacki.


Bellew vs Usyk ?
Bellew na treningu medialnym przed walką z Haye zaskoczył mnie swoją szybkością uników.
Na Usyka to zdecydowanie za mało ale wyglądało to lepiej niż u statycznego Gasijeva.

Czy da radę zniwelować zasięg i unikać pacanek Usyka? Ciężko powiedzieć.
Raczej nie, ale łatwo się nie podda.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 18-08-2018 20:24:18 
Dolewać paliwa nie ma co, co najwyżej oliwy do ognia, Bellew jest w czepku urodzony, ale fart zawsze ma swój koniec, Tony nie ogra Usyka, chyba że ten się w ringu sam unieszkodliwi poprzez kontuzję, walka do jednej bramki, świetna z marketingowego punktu widzenia i możliwości zarobkowych, sportowo faworyt jest jeden i to bezdyskusyjny, innymi słowy to będzie pojedynek prawdziwego maestro z solidnym robotnikiem obdarzonym niebywałym sportowym szczęściem.
 Autor komentarza: Turuu7
Data: 18-08-2018 20:40:41 
Tez niewiem skad ten zachwyt Bellew, w CW mial wyrownany pojedynek z Masternakiem a w HW jedyne kogo pokonal to rozsypanego kulawego Hayea. Jakby wzial udzial w turnieju WBSS to moim zdaniem na final nie mialby szans. Breidis, Usyk, Gassijev a nawet Dorticos byliby dla niego nie do przejscia. Ale teraz Hearn rozdaje karty w boksie i nampompowal balonik do takich rozmiarow ze Bellew walczy z Usykiem i ludzie naprawde wierza w szanse tego bardzo przecietnego piesciarza.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.