DYSKWALIFIKACJA CANELO DOBIEGŁA KOŃCA

W piątek dobiegła końca półroczna dyskwalifikacja Saula Alvareza (49-1-2, 34 KO), u którego dwie przeprowadzone w lutym kontrole antydopingowe dały wynik pozytywny na obecność clenbuterolu.

Meksykanin został zawieszony w kwietniu, ale dyskwalifikacja płynęła od 17 lutego, tj. daty pierwszej z dwóch kontroli. Od tego czasu "Canelo" przeszedł około 20 badań i wszystkie dały rezultat negatywny.

Alvarez przygotowuje się obecnie do zaplanowanej na 15 września w Las Vegas potyczki rewanżowej z Giennadijem Gołowkinem (38-0-1, 34 KO). Kazach położy na szali pasy WBC, WBA i IBO w wadze średniej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 18-08-2018 11:22:43 
No to czas na mięsko :)
 Autor komentarza: boksfaner
Data: 18-08-2018 11:34:53 
ależ dużo stracił na tym... xd
 Autor komentarza: astarte
Data: 18-08-2018 16:53:24 
ze lzami w oczach zastanawiam sie, jak nasz ancymonek sie z tego podniesie. tyle stracic! zalamana kariera, jak meksykanin przejdzie przez ten krach?!

ja rozumiem, ze nieuczciwych sportowcow nalezy karac, ale w tak bestialski sposob?!

UFF, jak dobrze, ze canelo jest juz czysty i jego kolejna walka z GGG bedzie juz uczciwa i nikt nie bedzie mial jakichkolwiek rozkminek czy ktos tu cos bral :-)
 Autor komentarza: Raelianin
Data: 18-08-2018 20:25:42 
Mam nadzieję, że wszyscy kórzy skreślają Canelo w rewanżu przyjdą na portal po walce i ładnie się przyznają do błędu. Nieważne naszprycowany czy nie, Canelo wygra rewanż z GGG. Wałkiem? Może i tak, ale wygra.
 Autor komentarza: strzelacz
Data: 18-08-2018 22:50:12 
@Raelianin

A czy do Ciebie przemawia chociaz troche taki argument , że jak sie nacwikasz troche nowosci nie czujesz bólu ani strachu przed przeciwnikiem ?

Powiedzenie po trupach do celu zaczyna miec pozytywne znaczenie w boksie .

Jak dla mnie wogole Canelo nie był zawieszony . Najpierw poczekajli az wszystko wyjdze z organizmu , a potem okazyjnie przeprowadzano mu badania zeby upewnic wszystkich w przekonaniu ze Canelo nadal jest zawieszony i tylko przygotowuje sie do walki...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.