JACK CULCAY ZABOKSUJE W ELIMINATORZE DO PASA IBF WAGI ŚREDNIEJ

Jack Culcay (24-3, 12 KO) po dobrej, choć przegranej walce z Maćkiem Sulęckim, pozmieniał prawie wszystko i dobrze mu się wiedzie. "Złoty Jack" wkrótce może zostać obowiązkowym pretendentem do tytułu mistrza świata wagi średniej.

Niemiec zmienił kategorię z junior średniej na średnią. Ponadto zmienił promotora - na stajnię Agon Sports, oraz trenera na Torstena Schmitza. Odbudował się dwoma zwycięstwami, zdobył pas Unii Europejskiej, a teraz powalczy o status obowiązkowego challengera z ramienia federacji IBF.

Nowego championa International Boxing Federation wyłoni starcie pomiędzy Siergiejem Derewianczenką (12-0, 10 KO) z Danielem Jacobsem (34-2, 29 KO), zaplanowane na 27 października. Obowiązkowego pretendenta dla mistrza wyłoni walka Culcaya z Rafaelem Bejaranem (25-2-1, 11 KO). Ten pojedynek zaplanowano na 22 września w Poczdamie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: dancingdestroyer
Data: 18-08-2018 11:47:21 
culcay to dobry bokser przespał troche kariere u surelanda. Na tle dużo wyższego i silniejszego Maćka wyglądał bardzo dobrze i był bliski wygranej. W walce z Jacobsem (jeśli ten oczywiście wygra z derewiaczenka) bedzie miał szanse na zwycięstwo.
 Autor komentarza: UshiroTobi
Data: 18-08-2018 13:58:39 
Niedocenianie Jacobsa to błąd.
W ewentualnym starciu z Culcayem Jacobs faworytem.
 Autor komentarza: MICHAELMOORER
Data: 18-08-2018 14:34:43 
Błądem Culcaya było za dużo walk z kelnerami i myslał , że jest najlepszy na świecie. Jakby walczył z lepszymi rywalami by byl dzisiaj w topie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.