CIEKAWA ROZPISKA GALI W BIAŁYMSTOKU

Informowaliśmy już Was o rewanżu Roberta Świerzbińskiego (20-7-2, 3 KO) z Rafałem Jackiewiczem (50-19-2, 22 KO), ale 14 września podczas gali "Chorten Boxing Night II" w Białymstoku odbędą się inne ciekawe potyczki jak na nasze warunki.

Jordan Kuliński (5-0-2, 1 KO), który dwa tygodnie wcześniej zaboksuje w Kałuszynie, ma skrzyżować w stolicy Podlasia rękawice z Przemysławem Gorgoniem (7-3, 4 KO). Kontrakt jeszcze nie jest podpisany, lecz jeśli Kuliński w ostatni dzień sierpnia pokaże się z dobrej strony, powinien stanąć potem właśnie naprzeciw Gorgonia.

Nie udało się doprowadzić do starcia z Rafałem Grabowskim, więc Timur Kuzachmedow (5-0-2, 2 KO) i jego promotor musieli poszukać innego partnera do tańca. Ostatecznie skończy się na konfrontacji z niezłym niegdyś amatorem, szczególnie w czasach juniorskich, Jewgienijem Alejnikiem (4-6, 3 KO).

Piotr Gudel (7-2-1, 1 KO) spotka się na dystansie sześciu rund z Jurijem Chumakiem (1-1), a "ciężki" Aleksander Babanow (1-0) z Sebastianem Hładunem (2-0, 1 KO).

Bilety są już dostępne na Ticketick.pl oraz przed samą imprezą w dniu gali na hali Lodowiska BOSiR. Początek od 19:30, wejście otwarte godzinę wcześniej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: DevonPL
Data: 17-08-2018 20:20:50 
Ciekawa rozpiska? Na początku myślałem, że zawodnicy Snary przejdą poważne testy, a tu nic z tego.

Kuliński vs Gorgoń - walka z zdecydowanym faworytem w postaci Kulińskiego.

Kuzachmedow vs Alejnik - kolejny bum, tym razem z solidną karierą amatorską. Wygra Kuzachmedow.

Gudel vs Chumak - kolejny bum dla Gudela, który jest kiepskim bokserem.

Babanow vs Hładun - jedyna walka, w której jest niewiadoma. Obstawiam wygraną Babanowa.

Co do walki wieczoru, to jeśli walka odbędzie się na dystanie 10 rund to wygra Jackiewicz, jeśli na dystansie 6 lub 8 to wygra Świerzbiński.
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 17-08-2018 20:39:13 
DevonPl nie marudź Snarski cos próbuje i mimo ze srednio ze sprzedaża kazdy ma okazje zaboksować i sie pokazać. Karta jak na Bialystok dobra Świerzbiński wygra Jackiewicz ostatnio kompletie bez charakteru.
 Autor komentarza: DevonPL
Data: 17-08-2018 20:44:39 
Karta jak na gale Snary solidna, ale tytuł newsa mnie rozwalił. Wg. mnie ciekawa karta walk prezentowała by się tak:

Maciej Sulęcki vs Tureano Johnson

Krzysztof Głowacki vs Noel Gevor

Mateusz Masternak vs Krzysztof Włodarczyk

Michał Cieślak vs Adam Balski

Paweł Stępień vs Robert Porzęczewski

To jest conajwyżej solidna gala w wykonaniu Snary, a w skali krajowej słaba.
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 17-08-2018 20:56:52 
Up. Zgadzam sie nieźle rozpisałeś ale ja bym bardziej zobaczył:
Sulecki Culcay rewanż - Sulecki to wielka geba nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby twierdzic ze wygrał z Jacobsem jak niektórzy, tam była wyraźna porażka, z kolei z karlem Culcayem bardzo wyrównany pojedynek i tu rewanz w mojej opini sie Culcayowi należy
Glowacki Masternak - Diablo niestey nie zadaje ciosów i ogladnie go ciężko idzie nie wiem co sie stało w ostatniej walce Durodoli ze tak fatalnie zaboksował. Z kolei Mater Głowacki jak dla mnie pół na pół. Umiejętności Głowacki ma z kolei tatuaż na ręce świadczy ze w głowie niewiele. Co do reszty sie zgadzam.
 Autor komentarza: leon84
Data: 17-08-2018 21:08:52 
@Devonpl
Każdy by taką galę pewnie w Polsce chciał zobaczyć(kibicow boksu) ale zejdź na ziemię.W Polsce boks mało kogo obchodzi i w zyciu do takiej gali nie dojdzie.Trzeba się cieszyć,że wogole ktoś coś probuje,bo nie ma zbyt dużo sponsorow na to.
 Autor komentarza: DevonPL
Data: 17-08-2018 21:16:16 
leon84 to była tylko sugestia, marzenie, wiem o tym, że w Polskim boksie panuje kryzys i trzeba się cieszyć z tego co jest. Snara próbuje zoorganizować ciekawą galę i coś takiego szanuje, ale ogólnie polskie galę nie są jakieś niewiadomo jakie dobre. Każdy pamięta wielkie promowanie gali Najmana i na czym się skończyło. Wolę czasami sledzić mniejsze gale, bo czasami dzieje się na nich więcej niż na większej gali. Snara ma kilku solidnych bokserów i są warci śledzenia.
 Autor komentarza: DevonPL
Data: 17-08-2018 21:18:33 
A to, że w boksem w Polsce niewielu się interesuje to prawda. Mieszkam w małej wiosce, 1100 mieszkańców, a tylko 50-60 interesuje się boksem z czego połowa osób interesuje się nim, gdyż nadchodzi PBN.
 Autor komentarza: JenningsFan
Data: 17-08-2018 22:15:07 
DevonPL - To i tak dużo u mnie jest też koło 1k mieszkańców i oprócz januszy to nie znam nikogo kto by się interesował na bieżąco tym co sie dzieje w boksie na świecie.
 Autor komentarza: leon84
Data: 17-08-2018 23:26:01 
Ja w swoim otoczenu też nikogo nie znam co by się boksem interesował.kilku ale to jak walka AJ.A polskim boksie to nikogo.Byłem na gali na Narodowym i tragicznie to wyglądało,dlatego organizatorzy robią te walki w małych miastach typu Nysa,Zgorzelec,Dzierżoniów.Tam atrakcji nie ma za dużo to ludzie przyjda zobaczyć,z czego tak strzelam 70% to kompletni Janusze.W Nysie z kilkoma osobami rozmawiałem to dramat.Jeden myślał że ilość rund w walce jest uzaleznione od kategorii wagowej.Jak Różanski walczył to gościu za mną myslal ze ten z KSW
 Autor komentarza: MistrzGry
Data: 18-08-2018 00:43:53 
z wiarygodnego źródła mogę napisać, że tak z 26000 ludzi interesuje się boksem :) a na co dzień to z 5 -10 tysi :)
 Autor komentarza: Furmi
Data: 18-08-2018 06:57:40 
To masz mocno niewiarygodne źródła...
 Autor komentarza: Emperror
Data: 18-08-2018 16:41:11 
z moich znajomych to tylko 4 chlopa uwielbia boks i znimi nieraz jezdze na gale, reszta uwaza boks za nudne gowno i wola KSW, a i takiego znam co uwaza Szpilke za najlapszego boksera w pl bo sypnol liscia strachowi na ksw a o Glowackim czy Suleckim nawet nie slyszal. Wiekszosc ludzi luubi napierdalanke i potrafia boks jako sport skreslic po jednej slabszej walce co zobacza albo inaczej ,,technicznej"
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.