GOŁOWKIN I CANELO ZWAŻENI NA MIESIĄC PRZED WALKĄ

Giennadij Gołowkin (38-0-1, 34 KO) i Saul Alvarez (49-1-2, 34 KO) przeszli kontrolne ważenie na miesiąc przed walką w Las Vegas. Obaj zmieścili się w limicie dopuszczalnym przez World Boxing Council.

Gołowkin wniósł na wagę 168,3 funta, Alvarez - 167,4 funta. Limit wagi średniej wynosi 160 funtów, a dopuszczalny limit WBC na trzydzieści dni przed pojedynkiem to 176 funtów.

- Giennadij zawsze jest w formie, nie ma żadnych wymówek. To profesjonalista i jak profesjonalista traktuje to, że jest mistrzem, czy trenuje do jakiejś konkretnej walki, czy nie. Dlatego właśnie pozostaje czempionem od 2010 roku - powiedział Abel Sanchez, trener Kazacha.

Do hitowej walki dojdzie 15 września w hali T-Mobile Arena. Gołowkin położy na szali pasy WBC, WBA i IBO w wadze średniej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MICHAELMOORER
Data: 15-08-2018 15:29:33 
Rudy dalej na clenbuterolu i winstrolu , że trzyma wage przecież on waży prawie 90 poza walkami hahahaa.
 Autor komentarza: Adii1766
Data: 16-08-2018 23:24:03 
Mimo że będę kibicować Gołowkinowi to nie zdziwię się gdy Alvarez wygra z GGG na punkty nawet bez naciągania werdyktu przez sędziów.Zadziałać tu(może choć nie musi) magia podobieństw co do przegrywania podopiecznych Sachneza w walkach o najwyższą stawkę mowa o Gasijevi.Z drugiej jednak strony bez dopingu Camelo może boksować zupełnie inaczej analogicznie do Povietkina bez meldonium.Gołowkin powinien postarać się roztrzygnąć starcie przed czasem:]
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.