RYWAL ADAMKA: GŁÓWNYM CELEM POZOSTAJE ANTHONY JOSHUA

Jarrell Miller (21-0-1, 18 KO), najbliższy rywal Tomasza Adamka (53-5, 31 KO), nie ukrywa nawet, że Polak ma być tylko przystankiem przed walką z mistrzem IBF/WBA/WBO wagi ciężkiej, Anthonym Joshuą (21-0, 20 KO). I dziś więcej czasu poświęcił Anglikowi niż Polakowi.

Joshua jest promowany przez Eddiego Hearna. Miller jest wolnym zawodnikiem od kontraktu promotorskiego, ale współpracuje z Hearnem i będzie startował na jego galach pokazywanych na platformie DAZN, czyli sportowym odpowiedniku Netflixa. Podczas niedawnej konferencji prasowej zapowiadającej walkę Joshuy z Aleksandrem Powietkinem (34-1, 24 KO) wkroczył na scenę i omal nie pobił się z AJ-em. Ewentualna wygrana nad naszym "Góralem" być może otworzy mu furtkę do takiej potyczki, ale przecież Tomek wychodzi z takiego samego założenia.

- To wciąż Joshua jest na szczycie mojej listy życzeń. Chcę go zdzielić w twarz. On jeszcze nie otrzymał mocnej bomby od kogoś silniejszego od siebie, kto idzie cały czas naprzód. Jestem niższy od Joshuy, ale większy. No i wyprowadzam dużo więcej ciosów niż on. Zawodnik z moim stylem, który wywiera pressing i nie czuje strachu, sprawi mu ogromne problemy. To będzie dla niego długa i straszliwa noc. Zastopuję go - zapowiada Miller, na co dzień dobry kumpel Adama Kownackiego.

Poniżej przypominamy Wam materiał BOKSER.ORG nagrany na obozie Władimira Kliczki. Wtedy jeszcze Miller jako sparingpartner pomagał Kliczce w przygotowaniach do walki z Davidem Haye'em.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 08-08-2018 22:07:29 
Tak Adamek to odpowiedni rywal przed Joshuą wiek warunki fizyczne wszystko pasuje, idziesz najłatwiejszą drogą tuczniku czemu z Pulevem nie walczyłeś ani z Joycem. Mam nadzieje ze grubas walki mie dostanie choć pewnie Hearn w razie fiaska negocjacji z Wilerem walke mu zapewni tylko ze absolutnie nie zasłużenie, wielka morda powienien walczyć z powaznymi zawodnikami a nie z wyciagniętymi z grobu kurduplami.
 Autor komentarza: BEREAL666
Data: 08-08-2018 22:45:15 
Bromantan

skoro adamek knyp to ty kto jestes ? mozesz swoje gabaryty przedstawic
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 09-08-2018 00:17:55 
Z tym wyciagnięciem z grobu to może przesadziłem była ostatnio reaktywacja i 3 walki wygrane i w sumie sam stawialem na Abela. Jestem po prostu rozczarowany wyborami Millera, strasznie irytujący typ wielka gęba więcej nic. Adamek cały czas mowi o emeryturze i dwóch walkach na koniec a tucznik domaga sie walki z Joshuą. Zawodnicy o kompletnie różnych celach (bo chyba między fantazje mozna włożyc mowienie ze ktos da Adamkowi walke z Wilderem albo Joshuą) kompletnie różne jak dla mnie drogi a Miller wybiera drogę najłatwiejszą. Byly propozycje walk z zawodnikami solidnymi to on wybiera zawodnika zasłuzonego ale o którym w stanach już mało kto pamieta. Według mnie jednak mismatch i wstyd dla grubasa za dobór przeciwnika.
 Autor komentarza: raflo
Data: 09-08-2018 00:33:41 
ta walka powinna być promowana "Ostatnia Duża Wypłata"bo wynik to wiadoma sprawa a szczęście w nieszczęściu to, że nie bierze go Wilder bo chłop ma żonę i dzieci
 Autor komentarza: piotr
Data: 09-08-2018 01:37:41 
Adamek może i jest w formie, ale ma za sobą chyba za dużo ciężkich walk?
 Autor komentarza: WielkiBokser
Data: 09-08-2018 03:56:59 
obejrzał film rocky i udaje MR.T
 Autor komentarza: mrEko
Data: 09-08-2018 18:30:09 
Joshua? Chyba głównym celem jest zdobycie jego autografu.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.