KOWALIOW, BIWOL I STEVENSON WŚRÓD OPCJI ALVAREZA

Prawdopodobnie 8 grudnia na antenie telewizji HBO Eleider Alvarez (24-0, 12 KO) przystąpi do pierwszej obrony tytułu WBO w wadze półciężkiej, który w weekend odebrał Siergiejowi Kowaliowowi (32-3-1, 28 KO). Kolumbijczyk wskazał nazwiska trzech potencjalnych rywali.

- W kontrakcie na walkę z Kowaliowem była klauzula rewanżu. Poczekamy teraz miesiąc i zobaczymy, co się wydarzy. Porozmawiam z moim menedżerem i zespołem. Pomówimy o możliwości walki unifikacyjnej z Dmitrijem Biwolem. Nie wiem, czy Adonis Stevenson będzie chciał walczyć, ale to też jest jedna z opcji. Teraz chcę się wyciszyć, wziąć urlop i wrócić w późniejszym terminie - oznajmił 34-latek.

Na gali w Atlantic City Alvarez wygrał z Kowaliowem w siódmej rundzie. Na gorąco po walce Rosjanin mówił, że być może zakończy karierę, ale potem zapowiedział, że będzie walczyć dalej i spróbuje się zrewanżować Kolumbijczykowi.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 08-08-2018 12:27:02 
Wszystkie trzy opcje znakomite, ale jestem zdania, iż pojedynek rewanżowy w pierwszej kolejności, To byłaby walka, która albo ugruntowałaby pozycje Alvareza albo pozwoliłaby odzyskać dawny blask Kowaliowowi.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 08-08-2018 12:34:28 
Stevenson jest wśród opcji Alvareza już od kilku lat, ale Alvarez nie jest wśród opcji Stevensona :)
 Autor komentarza: Granat
Data: 08-08-2018 16:05:51 
Up

Dokładnie Chickenson za nic w świecie nie wyjdzie do Alvareza. Lepiej kisić pas w którejś tam już z kolei dobrowolnej obronie, najlepiej z jakimś bumem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.