PROMOTOR USYKA: ZA WCZEŚNIE, BY MÓWIĆ O WALCE Z JOSHUĄ

Promotor Aleksandra Usyka (15-0, 11 KO) stwierdził, że walka z Anthonym Joshuą (21-0, 20 KO) może się odbyć, ale dodał, że w tej chwili jest to kwestia nieco bardziej odległej przyszłości.

- Starcie z Joshuą przeszłoby do historii. Ludzie zapamiętaliby tę walkę, tak jak zapamiętali pojedynki Ali-Frazie czy Tyson-Holyfield. Jest jednak za wcześniej, by o niej mówić. Usyk ma inne sprawy do załatwienia, zanim będzie można zorganizować tę potyczkę - powiedział Aleksander Krasiuk.

Ukrainiec, posiadacz pasów wszystkich czterech najważniejszych federacji w wadze junior ciężkiej, może się zmierzyć w kolejnej walce z Tonym Bellew (30-2-1, 20 KO). Pojedynek planowany jest na 10 listopada.

Joshua wróci na ring 22 września na Wembley, gdzie zmierzy się z Aleksandrem Powietkinem (34-1, 24 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Deadpool89
Data: 07-08-2018 13:58:18 
Nie przeszła by do historii ponieważ taki AJ,Wilder masakrują go czysto fizycznie. Jest chłopak geniuszem ale czy aż takim jak np RJJ który potrafił wygrać w HW z Ruizem......sam nie wiem,Usyk to chyba nie kosmiczny talent Roya,a i Wilder czy Joshua dużo lepszi niż Ruiz. ciężka sprawa
 Autor komentarza: werus
Data: 07-08-2018 15:59:22 
Ale nie przyrównujmy Ruiza do Joshuy. Wiem, że RJJ to nie gabaryty Usyka, ale mimo wszystko...
 Autor komentarza: Krzychu123
Data: 07-08-2018 19:19:32 
Wilder na pewno ma mocniejszy cios, ale fizycznie Usyk nie będzie mu ustawał. Optymalna waga Usyka to około 97kg więc też nie przesadzajmy. Z Wilderem łatwa walka, z AJ mogłoby być różnie bo on jakby dążył do bliskiej walki to Usyka by stlamisił tak mi się wydaję
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.