TYRONE ZEUGE ROZSZEDŁ SIĘ Z GRUPĄ SAUERLAND EVENT

Kiedy Tyron Zeuge (22-1-1, 12 KO) przegrał z Rocky Fieldingiem, jego wściekły przyjaciel i zarazem trener Jurgen Brahmer rzucił butelką w kierunku szefów grupy Sauerland Event. Bo od początku był przeciwny takiej walce, w takim terminie.

Dziś oficjalnie ogłoszono, że drogi Zeuge i stajni Sauerland Event rozchodzą się. Niemiecki pięściarz jest wolnym zawodnikiem. Duet Brahmer-Zeuge będzie prowadził karierę 26-latka z Berlina w sposób niezależny od nikogo. Tylko kto pokaże od teraz jego walki?

Zeuge w listopadzie 2016 roku pokonując przed czasem Giovanni De Carolisa zdobył "wicemistrzowski" pas WBA Regular, który następnie obronił trzykrotnie. Za czwartym razem, w połowie lipca, w starciu z Fieldingiem powinęła mu się noga (TKO 5).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 06-08-2018 20:42:46 
Mistrzowie kur... w dobieraniu sobie łatwych rywali Brahmer zawsze z tego słyną i tego samego uczy swojego podopiecznego, było ręcznika tchórzu nie rzucać. Boks schodzi na psy piękny sport gladiatorów jest niszczony przez patałachów dobierających sobie rywali. Prawdziwy bokser powienien byc gotowy walczyć z każdym a nie jakies płacze cały czas wybieranie sobie wszystkiego co jest mozliwe. Bokser powienien wychodzic i walczyc a nie ciagle jakieś wymówki. Boks staje sie sportem placzliwych bab a nie silnych facetów.
 Autor komentarza: MICHAELMOORER
Data: 06-08-2018 20:53:41 
Ciekawe czy w zone , która pobił tez rzucał butelkami lub nożami?
Wasyl niech dzwoni do Zeuge xd
 Autor komentarza: BOXER
Data: 07-08-2018 10:41:41 
zdobył "wicemistrzowski" pas WBA Regular .
Niedługo będzie ze zdobył brązowy pas w boksie a potem będą zdobywać belki jak w karate.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.