PARKER WRÓCI POD KONIEC ROKU. 'PORAŻKA TO NIE KONIEC ŚWIATA'

Joseph Parker (24-2, 18 KO) poinformował, że wróci na ring pod koniec roku. Odpowiedział przy okazji na głosy krytyków, którzy mówią, że był za mało agresywny w przegranym na punkty pojedynku z Dillianem Whyte'em (24-1, 17 KO).

- Będę walczyć pod koniec roku. To, że przegrałem, to jeszcze nie koniec świata. Takie doświadczenia uczą i sprawią, że będę lepszym zawodnikiem. Chcę boksować już wkrótce. Nie znaleźliśmy jeszcze rywala, ale powtarzałem wiele razy, że nie dbam o to, kogo mi dadzą, jestem gotowy na każdego, o ile tylko ten ktoś będzie dostępny i chętny na walkę - powiedział.

- Szukamy drogi powrotnej na szczyt, chcę być dwukrotnym mistrzem świata. Przede mną jeszcze cztery lata ostrej pracy, zanim przejdę na emeryturę - dodał.

26-latek planuje zakończyć karierę wkrótce po trzydziestych urodzinach. W przeszłości Nowozelandczyk posiadał pas WBO w wadze ciężkiej, który stracił w marcu na rzeczy Anthony'ego Joshuy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Klokliklosz
Data: 06-08-2018 13:04:13 
Do 3 razy sztuka
Dwie porażki z rzędu już ma co prawda jedną z numerem 1 hw, drugą nieznaczną i dyskusyjną.
No ale w jak dobrym stylu by nie przegrał to teraz powinien już wygrać jeśli chce się liczyć.
 Autor komentarza: KalarCz
Data: 06-08-2018 13:21:28 
Parker okazał się być taki jak czytałem go kilka lat temu, solidny, odporny średniak bez błysku, nikogo dobrego nie zdominuje, nikomu nie da się łatwo ustrzelić, z najlepszymi przegra, jest miejsce dla takiego zawodnika i cieszę się że kontynuuje kariere
 Autor komentarza: Salomoni
Data: 06-08-2018 13:23:23 
Szanuję jego podejście do przegranych, ale trochę wątpię w zakończenie kariery bokserskiej w wieku 30 lat (już był taki jeden, co też miał kończyć jako trzydziestolatek a dociągnął do 37,5).
 Autor komentarza: Junito
Data: 06-08-2018 14:43:37 
Ja tu żadnej odpowiedzi na krytykę o zbyt małej agresywności nie widzę, a to że wrócę silniejszy itd to jakbym słyszał naszego Krzysia Zimnocha. KalarCz 100% racji.
 Autor komentarza: Champion20
Data: 06-08-2018 16:04:54 
Junito - nie porównuj Zimnego z Parkerem, jak ktoś wyzej wspomniał przegrął on z mistrzem Joshuą i nie znacznie z top 3 Whytem i to na punkty więc ciągle jest bardzo powaznym zagrozeniem dla kazdego w ciężkiej
 Autor komentarza: Junito
Data: 06-08-2018 16:33:35 
Spokojnie znam dobrze wartość obu tych zawodników i chodziło mi o samo tłumaczenie. Może gdyby podkreślał ze faulowany oszukany pracą sędziego i chciałby w rewanżu udowodnić swoją wyższość to odebrałby to inaczej. A tak będę lepszy, wyciągnę wnioski to jak na boksera który przed chwila odnosił sie i porównywał do Kliczki to słabo . Ma naprawdę więcej argumentów ale chyba zbyt mało charakteru mistrza. Poza tym chyba poprostu rozczarował mnie chcąc tylko ładnie przegrać z AJ i przegrywając z Whytem.
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 06-08-2018 19:19:58 
Parker potrzebuje teraz odbudować się w walce ze słabszym rywalem. Możliwe, że Parker zbyt wcześnie rzucił się na głęboką wodę. Parker to bardzo dobrze wysportowany zawodnik. Rzeczywiście jego styl jest pozbawiony błysku, dosyć leniwy styl boksowania. On jest jeszcze bardzo młody jak na wagę ciężką, a poza tym jest zbyt utalentowany, by go skreślać.
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 06-08-2018 19:25:47 
Walka z Whyte była za szybko. Powinien był kogoś słabszego po AJ wziąć. No ale pewnie wolał wziąć kasę i stąd porażka. Whyte na swoim terenie, faulujący bezkarnie był za trudny. I dobrze, bo Whyte jest ciekawszy, choć obiektywnie słabszy technicznie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.