JAIME MUNGUIA SPOTKA SIĘ Z HOGANEM?

Informowaliśmy już Was o tym, że Jaime Munguia (30-0, 25 KO) jest przymierzany do występu 15 września w T-Mobile Arena w Las Vegas podczas gali Gołowkin vs Canelo II. Pada już nawet konkretne nazwisko rywala.

Występ mistrza świata kategorii junior średniej federacji WBO nie jest jeszcze przesądzony, ale jeśli uda się dopiąć jego start, wiemy już chyba, z kim skrzyżuje rękawice.

W rolę pretendenta może wcielić się Dennis Hogan (27-1-1, 7 KO). Dla 33-letniego Irlandczyka mieszkającego na stałe w Australii byłby to drugi atak na mistrza świata. Pod koniec 2015 roku przegrał jednogłośnie na punkty z Jackiem Culcayem, ówczesnym posiadaczem pasa WBA w wersji tymczasowej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: fext
Data: 02-08-2018 08:53:18 
Eh, a już myślałem że z Hulkiem...
 Autor komentarza: DevonPL
Data: 02-08-2018 10:00:22 
fext niezłe

Ja spodziewałem się Patricka Texeiry. Dennis Hogan jest drugi w WBO, bo pierwszy jest Liam Smith, w następnym zestawieniu Smitha nie ma, a Hogan jest 1, czyli wychodziło, by na to, że Manguia i tak musiałby się z nim w najbliższym czasie spotkać w ringu. A co do walki, Hogan jest zawodnikiem klasowo gorszym od Smitha. Smith przegrał zdecydowanie na punkty, a Hogan polegnie w rundach 8-12 przez nokaut.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.