WHYTE OSTRZEGA PARKERA: TO BĘDZIE CZYSTY BÓL

Dillian Whyte (23-1, 17 KO) ostrzegł Josepha Parkera (24-1, 18 KO), że czeka go w sobotę długi i trudny wieczór. Pięściarze zmierzą się tego dnia w hali O2 Arena w Londynie.

- Na papierze Parker to mój najtrudniejszy rywal od czasu walki z Joshuą. To młody zawodnik, były mistrz świata, który jest silny, szybki i potrafi przyjąć cios. Wszyscy wiedzą, że jestem gotowy na bitkę, ale być może będę musiał trochę poboksować, zanim do niej dojdzie, bo rywal jest doświadczony. Jeśli jednak będzie chciał na ostro, to tak będzie - powiedział Anglik.

- Większa presja ciąży chyba na mnie, jako że walczę u siebie i jestem blisko walki o tytuł. Parkerowi nie zależy, sam mi powiedział, że jest ustawiony do końca życia. Mi jeszcze do tego dużo brakuje. Znokautuję Josepha Parkera. Przewiduję ból, czysty ból - dodał.

Parker zapewnił tymczasem, że motywacji mu nie brakuje.

- Jestem pewny siebie, bardziej pewny niż przed ostatnią walkę. Bardzo chcę wygrać, jestem gotowy zostawić w ringu całego siebie. Whyte jest nieustępliwy, pewny siebie, idzie do przodu i z każdą walką jest coraz lepszy. Wcześniej chciałem tylko wygrywać. Teraz chcę ranić ludzi i ich nokautować. Wygrana jest fajna, ale celuję w nokaut - stwierdził.

Transmisję z gali w Londynie przeprowadzi Polsat Sport. Początek w sobotę o godzinie 20:00.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 26-07-2018 11:19:49 
Świetnie że PolSat stanał na wysokości zadania. To będzie fajna gala. Zobaczymy czy zostało cos jeszcze z Chisory.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 26-07-2018 11:32:07 
Może i stanął na wysokości zadania ale niedawno nie stanął w przypadku "lektury obowiązkowej" - ostatniej walki Usyka.
 Autor komentarza: MICHAELMOORER
Data: 26-07-2018 14:28:26 
White już wie co go czeka. Parker jest bardziej poukładany w obronie oraz ma chłodną głowe. Marny los White w tej walce jak Józek sie wkurzy tylko , żeby nie padł za szybko Pan Łajdak jak przyjmie czyściocha bo tak też może sie zdarzyć z jego szybkością i odsłanianiem.
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 26-07-2018 14:53:38 
MICHAELMOORER polecam walkę Parkera z asem o nazwisku Cojanu. Po tym co tam zobaczyłem stawiam spora kasę na Whyta. Jeśli Parker męczy sie z takimi zawodnikami to z Whytem po prostu przegra i to myśle ze nawet bez kontrowersji.
 Autor komentarza: Junito
Data: 26-07-2018 15:38:18 
Stawiać pieniądze na Dilliana to duże ryzyko, ta walka to trochę klasyczne zestawienie bijoka z bokserem, a rzadko kiedy z takiej konfrontacji bokser nie wychodzi zwycięsko. Parker może nie jest wybitny i widowiskowy ale Whyta spokojnie powinien ograć umiejętnościami i przygotowaniem.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 26-07-2018 18:32:21 
Nie wierze hahah Whyte to drewno, ledwie sklada ciosy. Parker go znokautuje w okolicach 10 rundy. To bedzie powolne rozbijanie Uajta.
 Autor komentarza: Mike555
Data: 26-07-2018 18:56:11 
MOże nie jestem obiektywny, bo bardzo lubię Parkera, ale po prostu oprócz sędziów i wała nie widzę szans Whyta na zwycięstwo. Parker jest lepszy technicznie, odpornościowo, siłowo i jest bardziej inteligentny. Nawet nie widzę szans na lucky punch, bo szczęka Parkera dużo więcej zniesie. Współczynnik nokautów też mają podobny dlatego gadanie, że Whyte jest silniejszy to ściema. Jeśli nie będzie wałka to Parker wygra wysoko na pkt, zakładając, że Whyte postara się to rozegrać taktycznie. Jeśli jednak będzie nacierał to Parker go w końcu skontruje i wyśle na deski. Tak więc UD albo KO na Whyte w drugiej połowie walki.
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 26-07-2018 19:19:19 
Kibicuje Łajdakowi;)..Jest ciekawszy w ringu i niech w końcu ktoś zweryfikuje te flaki z olejem..
 Autor komentarza: UrbanHorn
Data: 27-07-2018 03:11:32 
Walka dwóch przeciętniaków.
Przy czym White budzi ciekawość, zaś Parker to nuda. Przeciętna nuda to dramat dla boksu.
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 27-07-2018 20:01:52 
Whyte to fizol taki jaki Chisora mocny fizycznie taki faktycznie bijok Parker musi uważać bo czarny ma mocny cios ale z drugiej strony Parker lepiej ułożony boksersko lepszy w obronie szczękę obaj mają twardą.
Przewiduję ze po ciekawej walce Parker nieznacznie wygra na punkty. ale jak któryś wyląduję na deskach też mnie nie zdziwii
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.