CHISORA: WHYTE MOŻE BYĆ MOIM WROGIEM, ALE TO JEMU KIBICUJĘ

Dereck Chisora (28-8, 20 KO) nie przepada za Dillianem Whyte'em (23-1, 17 KO), ale to jemu będzie kibicować w sobotniej walce z Josephem Parkerem (24-1, 18 KO). Wyjaśnia, że zawsze będzie wspierać swoich krajanów.

- Chcę, żeby Whyte wygrał. W końcu jest londyńczykiem. Jeśli takiego dnia nie wspierałbym londyńczyka, to co by to o mnie mówiło? Nawet jeśli go nienawidzę, nawet jeśli to mój największy wróg, to my, londyńczycy, musimy się w takich sytuacjach trzymać razem - mówi "Del Boy".

- Chcę, żeby wygrał londyńczyk, ale będzie walczyć z typem boksera, tak że będzie musiał się dostosować. Z tego, co wiem, Parker ma szybkie ręce. Dillian będzie przyjmować ciosy, ale będzie też chciał coś udowodnić, bo będzie boksować przed własną publicznością. Myślę, że ta walka może potrwać dwanaście rund. Nokautu nie będzie, ktoś tutaj przegra na punkty - dodaje.

Zanim na ringu w hali O2 Arena zameldują się Parker i Whyte, Chisora zmierzy się z Carlosem Takamem (35-4-1, 27 KO). "Del Boy" zapowiada, że kibice nie będą się nudzić na tym pojedynku.

- Znacie mnie. Wojna, wojna, wojna. Mój trener będzie mówić: "Proszę cię, Del", ale słuchajcie, jestem gladiatorem, wojownikiem, muszę więc iść na wojnę. Nic na to nie poradzę - stwierdził.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Callisto
Data: 24-07-2018 16:49:49 
W Polsce zostalby okrzykniety wstretnym faszysta, nacjonalista i prawakiem.
 Autor komentarza: Adii1766
Data: 24-07-2018 17:05:39 
Postawa Chisory jest zrozumiała jest ona czymś na wzór więzi braci mogą się być między sobą jednak gdy ktoś trzeci zaczyna sapać do któregoś drugi brak interweniuje.Callisto co do poprawności politycznej na całe szczęście ma ona znacznie mniejszy wpływ na to co się dzieje w Polsce w porównaniu z krajami zachodu zaś środowiska które ją praktykują mają relatywnie słabą pozycję i każda logicznie myśląca osoba nie przekłada zbytniej uwagi na głoszone przez nich treści:]
 Autor komentarza: teanshin
Data: 24-07-2018 20:40:45 
Pięściarz z Zimbabwe wspiera pięściarza z Jamajki i nazywa go krajanem. Zrozumiałbym jakby powiedział że trzeba wspierać swoich braci;)
 Autor komentarza: adambw
Data: 24-07-2018 21:17:04 
Calliisto.Del Boy mowi dosc dobrze po polsku sam sie o tym przekonalem,zwlaszcza ze pracowal jako ochroniarz niektorych bonzow polskich….
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.