ARUM: CANELO ZAPŁACI ZA BYCIE CZYSTYM, GOŁOWKIN GO ZNOKAUTUJE

Słynny promotor Bob Arum spodziewa się nokautu w wykonaniu Giennadija Gołowkina (38-0-1, 34 KO) w pojedynku rewanżowym z Saulem Alvarezem (49-1-2, 34 KO).

- Myślę, że "GGG" wygra. "Canelo" zapłaci wysoką cenę za bycie czystym. Sądzę, że zostanie znokautowany przez "GGG" - powiedział szef stajni Top Rank.

86-letni promotor nawiązał do pozytywnych wyników dwóch kontroli antydopingowych, które wykazały obecność w organizmie Alvareza zakazanego clenbuterolu. Przez to trzeba było odwołać rewanż z Kazachem, który pierwotnie miał się odbyć 5 maja.

Słowa Aruma szybko dotarły do Erika Gomeza, prezydent promującej meksykańskiego pięściarza stajni Golden Boy Promotions.

- Ma prawo do swojej opinii. Ale jest w błędzie. Musi poczekać i samemu zobaczyć, co się wydarzy w ringu. "Canelo" jest bardziej zmotywowany niż kiedykolwiek i myślę, że tym razem wygra łatwiej. Chce zastopować Gołowkina, w tym celu trenuje - skomentował.

Wielki rewanż, w stawce którego znajdą się pasy WBA, WBC i IBO w wadze średniej, odbędzie się 15 września w Las Vegas. Pierwsza walka zakończyła się remisem po dwunastu rundach.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BoxingFanGGG
Data: 20-07-2018 15:07:49 
GGG!!!
 Autor komentarza: Klokliklosz
Data: 20-07-2018 16:07:32 
A ja jestem za Cynamonem bo GGG to hipokryta, zarzucał rudemu limity wagowe a potem sam brał zawodników z niższych kategorii
Dodatkowo kłamie że chodzi mu najbardziej o prestiż i pasy, a wiadome że idzie o pieniądze

Cynamon przynajmniej tak nie kamie wali koksu ile wlezie, szprycuje się wręcz gdzie może, unika walk gdy mu są one nie na rękę ale nie pierdoli jaki to on świetny sportowiec.

Dosyć mam już kazacha, jego fałszywego uśmieszku w stylu grzecznego ministranta i jego big drama show
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.