USYK O WALCE Z GASIJEWEM W MOSKWIE: CZY WYGLĄDAM NA PRZESTRASZONEGO?

- Czy wyglądam na takiego, który bałby się kogokolwiek - pyta retorycznie Aleksander Usyk (14-0, 11 KO), który już w sobotę stanie naprzeciw Murata Gasijewa (26-0, 19 KO) w wielkim finale turnieju World Boxing Super Series w wadze junior ciężkiej.

- To silny rywal. Lepszy z naszej dwójki zostanie absolutnym mistrzem świata. Codziennie wstaję o 4:50. Uwielbiam ciężką pracę i presję. Być może jestem trochę szalony, ale naprawdę to mnie nakręca. Staraliśmy się znaleźć sparingpartnerów podobnych do Gqasijewa, którzy boksowaliby w podobny sposób. Takie rzeczy sprawiają, że mogę przećwiczyć pewne kombinacje pod kątem przeciwnika - kontynuował mistrz federacji WBO i WBC. Ten pierwszy pas zdobył pokonując Krzyśka Głowackiego, drugi dodał odprawiając w półfinale WBSS Mairisa Briedisa.

- Najważniejsza w całym treningu jest dyscyplina. Są rzeczy ważne, ale na końcu to właśnie dyscyplina jest najbardziej kluczowa w osiąganiu sukcesów. Czuję się znakomicie. Jestem prawdziwym wojownikiem, więc mogę zmierzyć się z Gasijewem wszędzie, również w Moskwie. Zresztą czy wyglądam na takiego, który bałby się kogokolwiek? Pojadę więc do Moskwy w dobrym nastroju. Kiedy spotka się dwóch naprawdę mocnych facetów, walki są bardzo interesujące. I ten finał będzie równie ciekawy - dodał Usyk.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BOXER
Data: 16-07-2018 09:43:56 
Usyk to taki większy Floyd ale myślę że w wagach wyższych kicanie i ucieczka po ringu się może nie udać .Floydowi uciekanie wychodziło pięknie ale tutaj jedna,dwie bomby i po walce.
 Autor komentarza: Ygnac
Data: 16-07-2018 09:44:47 
Jak może w sobotę stanąć do walki, skoro sowieccy bolszewicy nie przygotowali ani hotelu, ani wyżywienia, ani nawet ringu bokserskiego?
Tam nie mają nawet prądu elektrycznego, tylko lampy naftowe.
I zawsze oszukują.
 Autor komentarza: LiszTHC
Data: 16-07-2018 12:47:00 
Oni mają tam tylko prąd mechaniczny, elektrycznego nigdy nie mieli.
 Autor komentarza: MICHAELMOORER
Data: 16-07-2018 13:47:41 
Usyk to kozak. Zneutralizuje Gasijewa i zrobi z niego swoją niewolnice w ringu. Mozliwe , że narożnik Gasijeva rzuci ręcznik około 11 rundy.
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 16-07-2018 20:54:45 
Co za bzdurdy to ludzie piszą to nóż w kieszenii To nie będzie jednostronna walka że jeden kogoś zdominuję to będzie wyrównana walką Gasiijev jest wstanie znokautować Usyka ale to będzie trudne bo usyk Będzie balansował bił w różnych pozycjach ze względu na pracę nóg nieznacznym faworytem Usyk Gasijev będzie grozny do samego końca Najtrudniejsza walka Dla GAsijeva jak i odwrotnie dla USyka również
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.