HORN DO PACQUIAO: MOŻE REWANŻ?

Jeff Horn (18-1-1, 12 KO) przymierzany jest do starcia z Anthonym Mundine, ale po efektownym zwycięstwie Manny'ego Pacquiao (60-7-2, 39 KO) Australijczyk zaproponował "Pac-Manowi" rewanż.

Panowie spotkali się już półtora roku temu w Brisbane. Jednogłośnie na punkty wygrał wtedy reprezentant gospodarzy, choć wielu ekspertów kręciło nosem na tamten werdykt. Drugi pojedynek między nimi mógłby więc rozstrzygnąć wszystkie wątpliwości.

"Gratulacje dla Manny'ego. Może więc rewanż?" - zaczepił swojego dawnego przeciwnika Horn. Póki co Pacquiao odrzuca wszystkie pytania na temat swojej przyszłości. Na pewno jednak nie zamierza jeszcze kończyć z boksem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: raflo
Data: 16-07-2018 09:16:42 
a może rewanż z Terence Crawfordem?Jeżeli rewanż to tylko z ważeniem w dniu walki, inaczej Horn znowu wniesie do ringu 5 kg więcej.Kiedyś Bob Arum wyjaśniał tajemnicę sukcesów Julio Cesara Chaveza Jr.który w dniu walki nabieral parę kilogramów więcej a jak już nie był w stanie robić wagi to przeszedł do wyższej i zostało mu tylko nazwisko i nic więcej
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.