MENEDŻER USYKA WYJAŚNIA: WINNI SĄ ROSJANIE

Menedżer Aleksandra Usyka (14-0, 11 KO) doprecyzował swoją wypowiedź na temat możliwości odwołania walki z Muratem Gasijewem (26-0, 19 KO), stwierdzając, że za wynikłe problemy odpowiedzialność ponoszą nie organizatorzy turnieju World Boxing Super Series, tylko strona rosyjska.

Ukrainiec i Rosjanin mają się spotkać 21 lipca na ringu w Moskwie. Pojawiło się jednak zagrożenie, że do walki nie dojdzie.

- Głównym organizatorem turnieju jest Comosa i oni pomagają nam z biletami, ochroną i hotelem. Tymi, którzy natomiast nie współpracują, są Rosjanie. Comosa wykonuje świetną robotę, próbują uratować tę walkę, ale Rosjanie nie współpracują i nie działają jak organizatorzy - powiedział Egis Klimas, który reprezentuje interesy Usyka.

Wtóruje mu Aleksander Krasiuk, promotor mistrza WBC i WBO w wadze junior ciężkiej, który podkreśla, że z każdym dniem rosną szanse, że do potyczki z Gasijewem nie dojdzie.

- Jeśli walka nie odbędzie się teraz, to pójdziemy własną drogą, ale z Gasijewem jeszcze się kiedyś spotkamy, tyle że już nie w ramach turnieju WBSS - oświadczył.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 14-07-2018 11:44:13 
Dziwna sprawa. Najpierw Rosjanie robią wszystko, żeby finał odbył się w Rosji, a teraz nie chcą współpracować z Teamem Usyk, gdzie wiadomo, że takie zachowanie może spowodować jego wycofanie się z finału.

Ygnaś nie chcę Cię denerwować, ale chciałbym poznać Twoje zdanie na ten temat. Z tego co widzę, Ty najbardziej wyczuwasz nastroje Rosjan na tym forum, więc mógłbyś nas trochę oświecić. Pytam serio.
 Autor komentarza: pawel21g
Data: 14-07-2018 11:49:03 
Menago i promo Usyka po prostu boja sie, ze Murat ubije tancerza. Tyle bylo gadania o przekrecaniu wyniku, a im blizej walki tym bardziej prawdopodobne chyba sie staje, ze Gassiev ciezko usadzi na ziemi Ukrainca.
 Autor komentarza: Ygnac
Data: 14-07-2018 11:55:02 
@Trashtalk
Wywołany do tablicy odpowiadam: nie wiem, co się dzieje i ile prawdy jest w donosach medialnych.

(Być może Rosjanie nie zdażyli uruchomić generatora pól magnetycznych, który obezwładniłby Usyka?)
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 14-07-2018 12:01:55 
Czyli na dzień dzisiejszy musimy się wstrzymać, z ferowaniem wyroków i musimy poczekać, na więcej informacji.
 Autor komentarza: Krusher
Data: 14-07-2018 12:18:00 
Rosjanie po prostu chcą go wkurzyć, pewnie za 3/4 dni wszystko będzie jasne, oni nie mają organizacyjnych problemów, tylko sprawdzają, jak daleko można Usyka denerwować.
Taki naród...
 Autor komentarza: Krusher
Data: 14-07-2018 12:18:40 
pawel21g


tak tak paweł, na pewno problemem nie jest brak hotelu i informacji, tylko mityczny mułat gasijew, dokładnie, masz racje paweł
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 14-07-2018 12:26:30 
Krusher

Szczerze powiedziawszy mam takie samo zdanie, jak Ty, na ten temat, ale wolę jeszcze poczekać.
 Autor komentarza: maga80
Data: 14-07-2018 15:09:27 
Sekretarz generalny Rosyjskiej Federacji Bokserskiej -
"Niech pokażą chociaż jedno oficjalne pismo, uzgodnionym z organizatorem WBSS, na które my nieodpowiedzeli, czy przedstawiony warunki, które nie spełniły, lub powie, z czym my nie pomogliśmy.

...umowa na przeprowadzenie finału zawarta właśnie z Comosa AG. I możemy z całą odpowiedzialnością apewnić, że absolutnie wszystkie elementy tej umowy spełnione w 100%

Jeszcze raz chcę podkreślić, że my ze swojej strony zapewnimy Aleksandra Usyka i jego drużynie najlepsze warunki. Jeśli strona ukraińska zwróci się do nas o pomoc, która zostanie uzgodniona z WBSS, natychmiast zrealizujemy wszystkie ich życzenia i prośby."

https://www.sports.ru/boxing/1065221579.html
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 14-07-2018 15:14:32 
krusher może masz rację do tego że ruscy chcą podnieść ciśnienie Usykowi ale z tekstem że taki naród to jakim narodem są Ukraincy nie twierdze że wszyscy ale zawzięty powiedział bym że mściwy naród co my Polacy boleśnie odczuliśmy.
Co Do Usyka osobiście nic nie mam do niego normalny facet nawet w porządku się zachował po walce z Głowackim unosząć ręke do góry doceniam jego kunszt bokserski znakomitą pracę nóg i technikę ale kibicuję Gassijevovi bardzo mi się podoba że wieku 24 lat ma taką dojrzałośc bokserską nie ma takiej pracy nóg jak Usyk ale silny ja tur nokatujący cios i twarda szczęka
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 14-07-2018 15:24:27 
Nie twierdze że wygra Bo jak Usyk nie wda się wwymiane to ciężko będzie Gasijevovi narzucić presję ale Gassiijev to obecnie jedyny bokser na świecie co jest wstanie przełamać USyka i nawet znokautować


Mago coś siedzisz w temacie widze Wychodzi na to że Ruscy wywiązali się z wszystkich spraw organizacyjnych być może to Ukraińcy coś kręcą

Mam nadzieje że do walki dojdzię bo zapowiada na jedną z najlepszych walk tego roku
odwołanie to wielka strata dla prawdziwych kibiców bosku
 Autor komentarza: raptor853
Data: 14-07-2018 22:58:35 
Po tym jak obaj boksowali w WBSS stawiałbym 70 do 30 na Gassijewa. Może ekipa Usyka też to tak przekalkulowała:)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.