DEMETRIUS ANDRADE NOWYM NABYTKIEM HEARNA? CO Z WALKĄ Z SAUNDERSEM?

Demetrius Andrade (25-0, 16 KO) został uznany obowiązkowym pretendentem do tronu WBO wagi średniej. Ale Amerykanin wcale nie musi podążyć tropem Billy'ego Joe Saundersa (26-0, 12 KO). Wszystko przez umowę, jaką prawdopodobnie w najbliższych dniach podpisze z amerykańską filią grupy Matchroom Boxing.

Eddie Hearn zdominował najpierw rynek brytyjski, potem europejski, a dzięki współpracy z platformą DAZN rusza teraz również na podbój Ameryki. Andrade niedawno rozwiązał kontrakt promotorski, a jego menadżer Ed Farris jest już podobno na ukończeniu negocjacji z Hearnem. W myśl tej umowy były dwukrotny mistrz świata kategorii junior średniej miałby toczyć walki właśnie na galach pokazywanych przez DAZN w USA.

Nie wiadomo, jakie plany wobec Andrade ma Hearn. Być może dojdzie do jego starcia z Saundersem o pas WBO, ale możliwe również, że nowy promotor będzie go po prostu konfrontował z dobrymi rywalami za porządne pieniądze.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MICHAELMOORER
Data: 13-07-2018 21:16:53 
Hearn zbankrutuje jak jego stary. Myśli , że jest All`eem Haymonem.Obudzi sie z ręką w nocniku.
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 14-07-2018 00:54:34 
Hearn wziął sobie za dużo na głowę i raczej dobrze sie to nieskończy. Wątpie żeby ten projekt wypalił, Eddie nie zna reali rynku amerykańskiego a Stany to nie Wielka Brytania. Plus tego wpieprza się wielu gościom na rynek Arum Haymon De la Hoya raczej nie bedą chcieli współpracować z wygadanym anglikiem.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 14-07-2018 01:28:47 
Hearn w blyskawicznym czasie zbudowal potege w europie - to nie jest tylko AJ ale tez banda innych kozakow. Czy uda mu sie w USA? bardzo mozliwe. Arum to juz stary truteń i wątpie, żeby tkwił w branzy dluzej niz 3-4 lata, de la hoya ma jedną dużą postać, generującą 90% kasy jego stajni i rownoczesnie za chwile moze dostac w jape, Haymon usunął się w cień a walki jego gwiazd są raz na rok. Reasumując edi-pedi moze sie stac monopolistą, z tym że podobne przewidywania byly w przypadku haymona. Roznica jest to, ze haymon prowadzi mnostwo innych projektow a hear jest mocnym, mlodym i cwanym promotorem bokserskim. Co do Andrade - to niech on wkoncu zawalczy bo jego kariera to szereg niepowodzen - kontuzje, przerwy etc. potencjal duzy ale czy wybitny ?
 Autor komentarza: FANBOX
Data: 14-07-2018 14:32:24 
Święte słowa marcinm ...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.