HEARN: WHYTE NIE BOI SIĘ PARKERA ANI NIKOGO INNEGO

Promotor Dilliana Whyte'a (23-1, 17 KO) podkreśla, że Anglik nie czuje żadnego strachu przed byłym mistrzem WBO w wadze ciężkiej Josephem Parkerem (24-1, 18 KO), z którym zmierzy się za nieco ponad dwa tygodnie w hali O2 Arena w Londynie.

- Whyte to urodzony zwycięzca. Chce walczyć z każdym, przed nikim nie czuje strachu. To zawadiaka. Będzie w samym centrum akcji, gdy zrobi się ostro i brudno w O2, a że się zrobi, to wam gwarantuję - stwierdził Eddie Hearn.

Walka Parker-Whyte odbędzie się 28 lipca. Dla Nowozelandczyka będzie to trzeci kolejny występ w Wielkiej Brytanii. W ostatnim przegrał na punkty z Anthonym Joshuą i stracił pas WBO.

- Ludzie Parkera mówią, co sami zresztą widzieliśmy na filmach, że jest bardzo szczupły. Czuje, że ma coś do udowodnienia, uważa, że pozwolił, aby szansa, jaką miał z Joshuą, wyśliznęła mu się z rąk. Może Joshua był dla niego po prostu za dobry, tego nie wiemy. Teraz Parker ma być w ringu bardzo szybki. Ma dużo do udowodnienia - mówi Hearn.

- Ale z drugiej strony w walce z Joshuą zarobił mnóstwo pieniędzy. Czy nadal jest w nim to pragnienie, motywacja, by odzyskać tytuł? Jeśli tak, to będziemy mieli bardzo dobry pojedynek - dodaje.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BlacK1111
Data: 12-07-2018 14:05:34 
Miimalnie stawiam na Parkera bo czarny ma moc w łapie. Czuję że będzie dobra walka i ładne wymiany. Obaj lubia się pobić
 Autor komentarza: MICHAELMOORER
Data: 12-07-2018 14:33:18 
To niech wyjdzie do Dyczki jak się nikogo nie boi hahaha
 Autor komentarza: teanshin
Data: 12-07-2018 14:47:17 
Stawiam minimalnie na Parkera, ale z tego względu że rzadko zdarza mi się wytypować poprawnie wynik walki to zapewne Whyte znokautuje Parkera w pierwszych 5 rundach ;)
 Autor komentarza: Mike555
Data: 12-07-2018 15:24:54 
Whyte ma szanse wygrać tylko po totalnym, brzydkim wałku takim jak nasza opozycja. Wcale nie bije mocniej od Józka, garnek ma na pewno słabszy, a umiejętności naprzeciw Parkera mizerne. Jeśli Parker nie wygra, to będzie wał i tyle. Oby się udało posadzić jednak Anglika.
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 12-07-2018 19:41:45 
Ciekawa walka się zapowiada White jest mocniejszy fizycznie i ma mocniejszy cios ale Parker nie ma waty
twarda łeb no i lepszy czysto boksersko pod względem techniki, z Joshuą przegrał ale obronę ma dobrą podoba mi się jak cofając się bije ciosy np. podbródkowe
Jeśli nie wda się w jakąś wymianę bijatykę to może wypunktować Whitea może tak być że PArker wypunktuję Whitea i będzie wałek bo Walka w Anglii i Promotorem walki Hearn.
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 12-07-2018 23:46:33 
Pojedynek do jednej mordy. Parker go nie tyle pokona, co ośmieszy.
A szkoda, bo Whyte jest zajebisty, charakterny, intrygujący, niegrzeczny, i takie tam, a Parker to nudziarz :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.