GASIJEW: WYGRANA Z USYKIEM NA PUNKTY NIE JEST NIEMOŻLIWA

Wielu obserwatorów spodziewa się nokautu, ale Murat Gasijew (26-0, 19 KO) podkreśla, że walka z Aleksandrem Usykiem (14-0, 11 KO) równie dobrze może potrwać pełny dystans, a o zwycięstwie mogą zdecydować sędziowie.

- Walka półfinałowa Usyka z Mairisem Briedisem była bardzo interesująca. Nie ma wątpliwości, że Usyk ją wygrał, nie zgadzam się z werdyktem dwa do remisu. Nie sądzę jednak, aby wygrana z Usykiem na punkty była czymś niemożliwym. Wystarczy popatrzeć na tę walkę z Briedisem. Na półmetku to przecież Briedis prowadził - oświadczył Rosjanin.

- Inna sprawa, że Briedis nie wytrzymał tempa i nie dowiózł wygranej do końca. To Aleksander złamał jego koncentrację. Usyk był potem na mojej walce z Dorticosem. Czy odegra to jakąkolwiek rolę? Naprawdę nie wiem. Zobaczyłem wtedy sympatycznego człowieka, który szczerze mi gratulował. Nie mogę powiedzieć nic więcej na jego temat - dodał.

Walka Usyk-Gasijew w finale turnieju World Boxing Super Series odbędzie się 21 lipca w Moskwie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Bongo
Data: 12-07-2018 13:43:57 
Gasijew nr 2 w CW wiadome nim zaczął się turniej
 Autor komentarza: pawel21g
Data: 12-07-2018 16:15:08 
A juz 21 lipca bedzie nr 1 :)
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 12-07-2018 19:21:28 
Ale jednak bardziej realne jest że Gassijev znokautuję Usyka niż go wypunktuję choć tego nie wykluczam z walki na walkę robi duże postępy ale na chłodno jednak USyk jest nieznacznym faworytem
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.