KAZACHSKI PROSPEKT JELUSSINOW WRACA 4 SIERPNIA W WALII

Złoty medalista olimpijski z 2016, Danijar Jeleusinow (2-0, 1 KO) wróci na ring 4 sierpnia w Cardiff podczas gali JDNXTGEN organizowanej przez Matchroom boxing.

Rywalem perspektywicznego zawodnika z Kazachstanu będzie Węgier, zaprawiony w bojach Gabor Gorbics (24-11, 14 KO). Pojedynek zakontraktowany został na 6 rund.

Rekord węgierskiego zawodnika nie prezentuje się zbyt okazale, co prawda dodatni, jednak na 7 ostatnich pojedynków wygrał tylko raz. Brak też wielkich nazwisk, ale jak na etap kariery Jeleusinowa wydaje się to być rozsądny przeciwnik.

W walce wieczoru o pas mistrza wspólnoty brytyjskiej zmierzą się Joe Cordina i Sean Dodd.

Jelussinow na zawodowych ringach stoczył dopiero dwa pojedynki, pierwszy z nich wygrał szybko, bo w 3. rundzie przez techniczny nokaut. Przeciwnikiem był wtedy Noah Kidd (3-0-1, 2 KO), a walka odbyła się podczas gali Jacobs - Sulęcki. Drugi raz Jelussinow sprawdził się na tle doświadczonego Zoltana Szabo (25-12, 11 KO), tym razem zwycięstwo odniósł na punkty.

- Z każdym obozem wachlarz moich umiejętności będzie coraz większy, codziennie ucze się jak być lepszy i bardziej agresynwny - powiedział Kazach.

- Danijar z każdą walką jest coraz lepszy i czekamy na jeszcze lepszy występ 4 sierpnia, słyszeliśmy że walijscy fani są głośni, nie mogę się doczekać aż zobaczą w akcji tego chłopaka - skomentował menedżer Ziya Aliev.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: leon84
Data: 12-07-2018 00:26:06 
Oby dwie jego walki widziałem i jakoś dupy nie urywa.Nieźle boksuje ale ma wate w rekach.Poza tym z takimi przeciwnikami dawał sie łatwo trafiac.Dlatego znowu słaby przeciwnik.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.